Labiausiai mane nustebino tai, kad šis dantų šepetėlis prisijungia prie telefono po to, kai parsisiunti philips sonicare mobiliąją aplikaciją – ten gali žymėtis valymus, ir net gi gauti intrukcijas, kaip teisingai valytis dantis! Net Gabrielius, kuris lig šiolei valo dantis tik tol, kol suvalgo visą pastą nuo šepetėlio – buvo susidomėjęs visas dvi minutes, leido judinti šepetėlį pagal aplikacijos nurodymus ir smagiai krizeno nuo šepetėlio skleidžiamos vibracijos. Nieko negali būti smagiau, kai kitą kartą atėjus į vonią vaikas nori pakartoti tą procesą, kuriam prieš tai reikėjo ilgaus pasiruošimo ir derybų.

Šio prietaiso ir programėlės dėka tikrai galima išmokti geriau valytis dantis – programėlė ne tik pasako ką daryti, bet ir pateikia išvadas po to kai baigiame valytis dantis. Kurios vietos liko nepaliestos? Kur reikėtų sukoncentruoti daugiau dėmesio? Kaip jis tai supranta ir užfiksuoja – net nenumanau, bet todėl visa tai taip ir žavi. Rinkinyje yra kelios specialios -galvutės, leidžiančios atlikti skirtingus veiksmus, taip pat ir keli valymo režimai : nuo balinimo iki liežuvio valymo.

Negaliu aišku nieko nepasakyti ir apie dizainą : tai turbūt gražiausias elektrinis dantų šepetėlis kokį tik esu mačiusi. Rinkinyje taippat yra stiklinė su specialiu padėkliuku, kuris prisijungia prie elektros ir galima krauti šepetėlį. Jį taip pat galima krauti ir baltoje dėžutėje – ji taip pat prisijungia prie elektros lizdo arba kompiuterio.

Kaip dabar atsimenu – taupydama pinigus iš kišenpiniginių svajojau nusipirkti (tai buvo kokia 9-10 klasė turbūt) elektrinį dantų šepetėlį, nes man tada tai atrodė kaip nerealus išradimas. Tada galiausiai jį gavusi dovanų Kalėdoms džiaugiausi labai ilgai. Manau iš šis aparačiukas tikrai džiugins taip pat ilgai.