Nemeluosiu sakydama, kad nežinau kur prapuolė balandis. Na taip, buvo atostogos, buvo paskui daug darbų (manau žinot ką reiškia po savaitės poilsio bandyti grįžti į darbinį ritmą, buvo ir visokios veiklos. Prikaupiau naujų pirkinių, naujų batų, bet nei oras tinkamas, nei laisvo laiko kad jums pasirodyti.
Galvoju, bet trumpai papasakosiu ką pastaruoju metu nuveikiau – dažniausiai visko surašymas ar išsipasakojimas padeda atlaisvinti mintis ir padaryti galvoje šiek tiek laisvos vietos. Kad reikia išvėdinti galvą imi suvokti tada, kai užrakini automobilio ar buto duris,trūkteli dar rankeną patikrinti ar viskas okey, ir tada dar nuėjus 400 metrų grįžti tikrinti vėl. Sako, susikoncentravimui padeda darbų sąrašai ir tikslus planas. O kas padeda jums?
1. Niekada nesuprasdavau shopper tipo rankinių, galbūt tiesiog nerasdavau tokios tobulos. Asos.com radau pačią tobuliausią ever. Juoda, guminė su iškarpomis ir tinka visur : į parduotuvę, treniruotę ar savaitgaliui išlėkti iš namų. 
2. Man, kaip absoliučiai leopardo rašto mylėtojai, pro akis nepraslysta jokios variacijos. Šias žalias leopardines kelnes radau Lindex parduotuvėje, ir vis dar įdėmiai svarstau ar jų noriu, ar jau leopardo gana 🙂

3.Naujasis L”Oreal Color Riche 851 nouvelle vague nagų lakas mane visiškai pakerėjo.
4. Odės lygiapadžiams. Visą dieną pralaksčius darbe su aukštakulniais ar sudalyvavusi vakare kokiame renginyje, kulnų matyti paskui nenoriu mažiausiai dvi dienas. Šie Deichmann meilučiai labai gelbėja.

1. Praėjusią savaitę su Ieva lankėmės Pirklių klube, kur buvo Tiulio Fėjos kolekcijos pristatymas. Ėjau su išankstiniu nusistatymu vien iš kitų atsiliepimų, todėl nieko labai daug nesitikėjau. Neradau ten (ir neturėjau rasti) kažko labai trendy ar kažko unikalaus. Radau gražią muziką pristatymo metu, romantišką podiumą ir tikrai gražias, kokybiškas vestuvines sukneles. 
2. Savaitgalį SQUARE komandai teko garbė susipažinti su Lamų slėnio komandos dalimi. Puiki vieta, modernus biuras, draugiški žmonės ir smagiai praleistas laikas fotosesijoje. Kiekviena iš mūsų keturių fotografavomės po du derinius, kuriuos paruošėme iš savo spintos turinių. Rezultato laukiame birželio mėnesio numeryje!
3. Jau keturis metus džiaugiuosi radusi savo vienintelį!
4. Dar vienas nagų lakas dėl kurio išprotėjau aš, ir jo nori visos draugės ir pažystamos :)))
Mano gyvenimo akimirkas galite sekti instagrame @ kurmanoraktai