Paslaugos

Turite verslą ar vystote prekinį ženklą ir suprantate, jog socialiniai tinklai turi didelę reikšmę? Bėda ta, kad neturite tam nei noro / laiko / gebėjimų, o galbūt turite stiprią viziją, tik nėra kam ją įgyvendinti?

Tikrai nebūtina samdyti kūrybinių agentūrų, kurios didelių ir mažų klientų turi šimtais. Daug naudingiau susidraugauti su laisvai samdomu turinio kūrėju, kuris administruos jūsų socialinius tinklus: bus visad prieinamas, skirs pakankamai dėmesio jūsų poreikiams išklausyti, reaguos į situacijas čia ir dabar. Jeigu Jūs būtent to ir ieškote – aš esu ta, kurios Jums reikia. Pateikiu orientacines kainas. Neabejoju, kad tai sutaupys ir Jūsų, ir mano laiką.

Kainos gali būti koreguojamos, priklausomai nuo Jūsų poreikių, verslo specifikos, bei, kaip ilgai planuojate draugauti. Ilgalaikę draugystę visada vertinu, todėl stengiuosi pasiūlyti kuo palankesnes sąlygas.

Minimalus paketas su soc.tinklų komunikacija kartą per savaitę (post+stories serija) nuo 140 EUR / mėn. Dažnesnei komunikacijai, kas kelias dienas (post+stories serija) kainą deriname atskirai (kuo daugiau postų per mėnesį, tuo palankesnė kaina už vieną).

Fotografija – nuo 70 EUR / 15 nuotraukų.

Dirbu pagal individualią veiklą, pažymos nr. 1158612.

Taigi, teikiu tokias paslaugas :

1. Socialinių tinklų administravimas ir turinio kūrimas: nuo strategijos, idėjos, vizualų bei tekstų iki turinio paskelbimo Jūsų soc. tinklų profiliuose;

2. Produkcijos ar paslaugų fotografija: galiu fotografuoti Jūsų produkciją ar paslaugas soc. tinklų komunikacijai ar reklaminiams baneriams. Žemiau rasite nuorodą į daugiau pavyzdžių.

3. Influencerių marketingas: galiu padėti atrinkti influencerius Jūsų reklaminėms kampanijoms bei komunikuoti su jais dėl galimo bendradarbiavimo.

4. Facebook / Instagram ads marketingas.

> Jeigu kažko nepaminėjau – parašykite ir pakalbėsime apie tai! sandra@kurmanoraktai.lt arba @kurmanoraktai instagram žinutę.

Mano fotografijų pavyzdžius rasite čia