Oriflame kosmetika man asocijuojasi su paauglyste. Kaip dabar prisimenu : draugės mama platino ją. Kas kelias savaites pasirodydavo naujas katalogas, kurį tiesiog čiupdavome vartyti, vertinti vizualų pateikimą, nagrinėdavome naujienas ir iš karto pildydavome norų sąrašus, kurie vėliau virsdavo nemažomis sumomis (tais laikais, kai vienintelės pajamos būdavo kišenpinigiai iš tėvų tai jos atrodė nemažos) ir papildomų pinigėlių kaulijimu iš mamos. Džiaugdavausi kiekvienu nauju skaniai kvepiančiu kūno kremu, mėnesiais taupydavau ant būtent tų kvepalų, ir stengdavausi išmėginti kuo daugiau produktų. Baigus mokyklą nutrūko tas ryšys su Oriflame ir jų produkcija, ir iš tiesų jos nelabai ir pasiilgdavau. Pastaruoju metu tenka vis dažniau išmėginti naujausius Oriflame produktus, ir tiesa pasakius, jie vis dažniau mane nustebina savo kokybe.
Turėdama galimybę išmėginti Lancome, Pupa, Skincode, Declare, Make up Factory ir kitų aukštesnės klasės prekinių ženklų gaminių, Oriflame nejučia imi nurašyti ar nuvertinti (galbūt vien dėl kainų, galbūt dėl įsigijimo būdo, net nežinau), o iš tikrųjų – turbūt nereikėtų. Oriflame EcoBeauty ( sertifikuota ekologiška) linija yra ne naujiena šios kompanijos pasiūloje, tačiau yra patobulintos formulės. Pirminio varianto nesu mėginusi, tačiau ši – man buvo didžiulis atradimas. Liniją sudaro valomasis pienelis, tonikas, veido kremas, serumas, aliejus ir paakių kremas, o kainos varijuoja nuo 11.90 Eur iki 20.90 Eur. Būtų nelabai realu, kad patiktų absoliučiai visi linijos gaminiai – tai šis kartas ir nebus išimtimi. Labiausiai patiko, ir jau ilgiau nei mėnesį naudoju toniką, paakių kremą, seruma ir aliejų veidui, todėl apie juos papasakosiu šiek tiek daugiau, ir tuo pačiu (kaip ir buvau žadėjusi anksčiau) pasidalinsiu savo kosmetologės komentaru bendrą apie gaminių sudėtį.
Kosmetinio pienelio makiažo valymui niekada nemėgau ir šis tikrai ne išimtis. Tikrai pamėginau, negalėjau iš karto taip numoti ranka ir net nepamėginusi vertinti neigiamai. Prisiminiau tik tai ką džiaugiausi pamiršusi – perštinčios akys ir sunkus makiažo valymo procesas. Tonikas kita vertus paliko daug geresnį įspūdį. Nesausina odos, maloniai gaivina, o naudojant jį vasarą galima pakeisti juo bet kokį gaivinantį purškiklį ir naudoti tiesiai purškiant ant odos.
Vėl gi. šiame duete, mano vertinimu, nugalėtojas tik vienas – drėkinantis ir skaistinantis veido serumas. Veido kremas nepatiko savo sunkoka tekstūra, o ir pasitepusi kelis kartus nepajaučiau, kad jis mano odai išvis kažką darytų. O serumas – nuostabaus gaivaus kvapo (neperdedu, tepuosi ir kaifuoju), labai gerai drėkinantis ir lengvas produktas. Vienintelis minusiukas – odą palieka šiek tiek lipšnią, bet šį reikalą labai lengvai ištaisau su veido aliejumi, kurį aplikuoju iškart po serumo. Iš pradžių gali pasirodyti, kad aliejus labai riebus, tačiau jis susigeria itin greitai, palikdamas odą švelnią ir sudrėkintą, tačiau tikrai ne riebią. Pasitepusi šiuo duetu veidą po poros valandų važiavau pas kosmetologę (nesidažiusi ir daugiau odai nieko nedariusi), o ji net nustebo, kad tepiau aliejų nes oda visiškai neatrodė riebaluota. Šis aliejus taip pat užsideda didelį pliusą, nes stiklinis buteliukas su dozatoriumi ne tik malonus paimti į ranką, bet ir labai patogus naudoti (tų visu pipečių, kurios dažniausiai būna, nelabai mėgstu).
Apie aliejų jau papasakojau, todėl beliko paminėti paakių kremą. Gamintojai žada paakių šviesinimą – tą ir įvykdo. Aš apie savo paakius jau tikrai esu pasakojus ne kartą, ir turbūt jau prisimenate, kad jie tikrai linkę smarkiai patamsėti. Šis kremukas atgaivina paakių odą ir tikrai tikrai pašviesina (ne tiek, aišku, kad nebereikėtų maskuoti, bet tokius stebuklus darančių kremų matyt nelabai ir yra). Žodžiu, jeigu galėčiau išsirinkti tik du produktus, kaip visiškus favoritus, pasirinkčiau šiuos, paskutinėje nuotraukoje, tačiau tikrai patinka visi naudojami gaminiai. O dabar – besigilinačioms į gaminių sudėtį, bus įdomus mano kosmetologės komentaras (kaip aš ją atradau pasakojau čia).
„Oriflame ,,Ecobeauty“ kosmetikos linija iš pirmo žvilgsnio kelia pasitikėjimą, kadangi iš karto galime pastebėti oficialų ekologiškos kosmetikos ženklą. Tai įrodo, kad šios linijos produktuose naudojami tik organiniai ingridientai.
Analizuojant kiekvieno produkto sudėtį, cheminius elementus, matosi, kad produktuose apstu natūralių aliejų, ekstraktų, augalinių rūgščių. Džiugina, kad produktuose nėra parabenų.
Kaip veikia įvairūs kosmetiniai aliejai, jeigu jie nėra eteriniai? Aliejaus molekulė yra gan didelė, todėl ji neprasiskverbia pro mūsų odos ląstelinius tarpus į gilesnius odos sluoksnius. Tai reiškia, kad aliejai veikia daugiausia odos paviršiuje, puikiai juntamas jų drėkinamasis poveikis, tačiau ilgą laiką naudojant juos, gali pradėti kimštis poros. Taip pat natūralūs ingridientai gali sukelti alergines odos reakcijas.
Beje, galime aiškiai pastebėti, kad toniko sudėtyje yra alkoholio. Naujos kartos kosmetikoje, jo tikrai nesutiksime, nes tai vienas iš didžiausių odos dirgiklių, bei medžiaga, galinti sausinti odą.
Natūrali kosmetika iš esmės turėtų kvepėti specifiškai, turėtų būti juntami tik natūralių medžiagų kvapai, bet beveik visuose produktuose galime sutikti ir cheminius kvapiklius (parfumus). Tai dar vieni odos dirgikliai. „
Foto tobulumo!! O aliejukas nekemša porų? 🙂
Kolkas dar nespejo uzkimsti, ziuresim kaip bus veliau :))