Prieš kokį mėnesį gavau siuntinuką su naujienomis iš Maybelline ir L’Oreal, ir kaip visada, rašau ne apie viską, o apie tai, kas tikrai paliko gerą įspūdį. Šiandien apžvelgsiu du naujus blakstienų tušus, ir papasakosiu kuo man patinka vienas ir kitas, nors jie visiškai skirtingi. 
L’Oreal Superstar Red Carpet tušas – mano naujoji meilė. Atsimenu pirmuosius dvipusius tušus (tokį pirmą kartą išbandžiau dar būdama mokykloje), ir kokia sensacija jie tada atrodė, o ir kainavo daug (mokantis ir negaunant savų pajamų taip tikrai ir buvo). Net neatsimenu, kokį tada rezultatą pavykdavo tais tušais išgauti, bet kažkodėl aš jų daugiau neiškojau ir nepirkau. Taigi gavus būtent šį, sukilo sentimentai mokyklos laikams ir skubėjau jo išmėginti. Ir…rezultatas nuostabus! Jau kelias savaites buvau svarsčiusi apie priauginamas blakstienas, nes kažkaip savųjų, atrodė, labai nepakanka. Tačiau šis tušas nežinau kiek kartų prailgina ir pastorina blasktienas – tikrai puikus pasirinkimas išeigai. Žinoma, reikia nusiteikti ir skirti šiek tiek daugiau laiko pasidažymui – juk nesinori baisiai sulipusių blastienų, ar dar blogiau, nenudažytų baltų plaukelių:)
  

Kadangi pirmiausia mėginau L’Oreal naujieną, šis tušas, atrodė, nebeturėjo jokių galimybių palikti gerą įspūdį. Ypač, kai jo šepetėlis ne iš tų, kurie man būtų patogiausi. Tačiau pamėginusi juo pasidažyti kelis kartus (pirmajam tiesiog neturėjau laiko), pakeičiau nuomonę. Maybelline Push Up Drama tušas tikrai tiks toms, kurios skuba lekia, ir neturi laiko ilgai dailinti kiekvieno blakstienų plaukelio, o rezultatas tikrai nenuvilia. Man patiko, kokios ilgos blakstienos atrodė jį panaudojus. 
Klausite kuris geresnis? Nežinau. Matyt teks išmėginti abu pačioms ir nuspręsti pagal save. O aš juos naudoju pasikeisdama, pagal nuotaiką ir pagal turimą laisvo laiko kiekį. Kuris jūsų favoritas?