Negaliu patikėti jausmu, kokiu gyvenu pastarąsias savaites. Dienos praeina nepastebimai, maloniai, darant tai, kas labai įdomu, kas reikalauja daug kūrybiškumo, idėjų, tarpusavio bendradarbiavimo ir begalinio mokymosi. Mada ir kelionės – du atrodo skirtingi dalykai, bet tuo pačiu glaudžiai susiję tarpusavyje. Vistiek viskas sueina į tą pažinimo malonumą ir akį glostančią estetiką ir grožį, kurį gali rasti tiek kasdienėje aprangoje ir aukštojoje madoje, tiek tolimų šalių paplūdimiuose, architektūroje, kalnuose ir nepažintose kultūrose.
Vakar turėjom puikų pasisėdėjimą su draugais, su kuriais visad labai gera. Grįžau įkvėpta, grįžau dar labiau besidžiaugianti tuo ką darau ir maloniai sentimentali. Prisiminiau kaip kažkada mėgau dainuojamąją poeziją ir kaip pasiilgstu tų dienų. Tačiau neplanuoju sėdėti verkti kaip nori grįžti kažkur atgal, noriu viską, kas kažkada  mane įkvėpė, atrasti vėl ir pasikrauti teigiamų emocijų kasdieniam darbui 🙂
Vakarykščiam vakarui pagaliau užsimečiau naująjį Pepe Jeans švarkelį (bomberį) iš Membershop.lt be striukės! Negaliu atsidžiaugti pagaliau atėjusiu pavasariu. 
Kaip eina jūsų dienelės? 🙂
Bomber – Pepe Jeana (Membershop.lt) |  Converse sneakers | leather shorts – bershka | tshirt – h&m | bag – oasap.com