Vakar vakarą po darbų su Toma leidomės kelionėn į Kauną, tikėdamos , kad ne tik Vilnius gali pasiūlyti smagių ir įsimenančių renginių. Blogerių pagalba nemažai reklamuotas renginys, turėjęs tapti muzikos, meno ir mados naktimi…matyt paliko jo organizatorius dideliame minuse. Didžiulėje Fluxus Ministerijos erdvėje nežinau ar pasirodė bent pora šimtų žmonių? Iš to mažo skaičiaus atėjusių, didelė dalis atrodė lyg visiškai ne ten pataikiusi (matyt šalia buvusi kebabinė ilgai nesugėbėjo išlaikyti tam tikro tipažo žmonių ėmesio, ir jie staiga visi patraukė į Stilyagi).
Smagu buvo tai, kad galėjau susipažinti su dar keliomis blogerėmis, pabendrauti su ToksVisoks autore Akvilina, kurios darbais jau seniai žaviuosi, ir pagaliau po metų pertraukos vėl susitikom su Ugne. Nučiupau odinius šortukus, peteliškę-plaukų gumelę ir pasigaminau plaukų „lankelį”. Taip pat išgirdome ir gana puikios muzikos, gaila mažai atėjo tų, kurie jos klausė.

Dėl nepasisekusio renginio norisi kažkaip vis gi kaltinti ne organizatorius, bet… (nesupykite kauniečiai)…Kauną. O kaip kitaip paaiškinti gerą idėja, gerus sukviestus atlikėjus ir tokį menką žmonių susidomėjimą?

Taip atrodėm vakar (nuotraukos : Nerijus Šabanauskas @Grozioguru.lt) :
Skirt – mango | bag – oasap.com | Blouse – sheinside.com 
Ugnė, Aš, Toma