Prisipažinsiu. Nuo pat vaikystės turiu silpnybę įvairiems televiziams realybės šou, nesvarbu ar tai būtų muzikinis, šokių (!), mados, maisto gaminimo ar šiaip koks gyvenimiškas. Lietingomis dienomis arba sirgdama suryju viską USA, UK, AU ir kitų šalių projektų serijas. Jeigu kam įdomu, kokius realybės šou rekomenduočiau pažiūrėti, parašykite, parengsiu atskirą įrašą. O šiandien norėjau papasakoti įspūdžius iš praeitos savaitės X Faktoriaus filmavimo, bei tiesiog bendrą šio projekto įspūdį. 
Ačiū Deichmann už galimybę patekti į filmavimą ir užkulisius. Kadangi jau antrąjį sezoną X Faktorius yra tapęs mūsų sekmadienio vakaro mini tradicija, tikrai turėjau savo favoritus. Eidama į filmavimą, mąsčiau kuriuos dalyvius norėčiau pakalbinti ( laimei, mano favoritai išsilaikė beveik iki galo), ir ko norėčiau paklausti. Kalbinau Žygį ir Ievą, bei Audrių. Pastarasis dalyvis realybėje pasirodė toks pats kaip ir atrodo per TV – nedrąsus ir ne itin kalbus. Ievai (labai miela ir plepi mergina, nuoširdžiai dalinosi įspūdžiais) linkėjau finalo, ir dar prieš atsisveikindama patikinau, jog jai ketvirta vieta tikrai negresia – matyt prikalbėjau. O Žygį jaučiausi lyg jau pažinodama – girdėjau daug pasakojimų iš bendrų pažįstamų. Po pokalbio su šiuo judriu vaikinu – likau dar labiau sužavėta. Nesistebiu, kad jis turi daug gerbėjų merginų tarpe- tikrai žavingas vaikinas, ir labai draugiškas. Turint bent šiek tiek talento ir tokio užsidegimo kaip turi Žygis – gali nueiti toli. 
 Žinoma, nebūčiau aš, jeigu nepaklausčiau apie jų sceninį įvaizdį. Dalyvių sceninių įvaizdžiu rūpinasi Egidijus Rainys, ir kaip atsiliepė patys dalyviai, jie pilnai atsiduoda į jo rankas. Patiems, žinoma, fantazijos ir norų pareikšti nelabai yra kur, bet kartais ir geriau – profesionalai žino geriau. Nors ne visos suknelės ir ne visi įvaizdžiai man patiko šiame sezone, manau Egidijus atliko puikų darbą. Žinoma, turėjau galimybę pakalbinti ir patį dizainerį, kuris labai draugiškai šypsojosi, tačiau kažkaip pritrūkau drąsos, nesu jau tokia drąsuolė 🙂
Patalpos, kuriose filmuojamas X Faktorius nėra didelės, tačiau džiugu, kad susirenka pagrinde vien dalyvių draugai ir didžiausi gerbėjai, todėl palaikymas ir džiugesys jaučiasi stipriai. Stebėdama užkulisius ir ten zujančius darbuotojus, pirmą kartą pamaniau, kad darbas televizijoje turėtų būti tikrai įdomus.. Buvo tikrai labai įdomu pamatyti viską savo akimis. 
Reikia bėgti pasipildyti telefono sąskaitos, nes aš šiandien visomis keturiomis palaikysiu Žygį, o jūs?:)