Sekmadienio vakarą užplūdo tokia romantiška nuotaika, ir kadangi vyras darbuojasi, netrukdysiu jo, o tą energiją nukreipsiu kita linkme. Prisiminiau, kad dalinausi pirmosiomis savo vestuvių akimirkomis vos tik joms praėjus, ir žadėjau gavusi fotografės nuotraukas – iš karto pasidalinti, ir to kažkaip vis dar nepadariau. Taigi nuo tos ilgai lauktos dienos praėjo jau mėnesis ir beveik dvi savaitės. Galiu pasakyti tik tiek – šeimyninis gyvenimas nuostabus. Džiaugiuosi kad tą dieną galiu prisiminti ir džiaugtis, kad viskas pavyko būtent taip, kaip ir svajojome mes. 

Mano suknelė ir nuostabus plaukų papuošalas iš vestuvinių suknelių salono Vilniuje – Salonas R. Daug kas turbūt man prieštarautų dėl minties suknelę nuomotis – vien planuojantis vestuves teko girdėti labai daug skirtingų nuomonių. Na taip, argumentas, kad pačios pirkta ar pasisiūdinta suknelė gali likti tau prisiminimui, kada nors po keliasdešimt metų galėtum ją išsitraukti iš spintos gilumos ir prisiminti tą dieną. Tačiau visi kiti prietarai ir bobučių pasakos, jog parduoti ar atiduoti suknelę po vestuvių yra blogas ženklas – manęs neišgąsdino. Suknelės nuomą pasirinkau dėl to, jog tikrai nežinojau koks modelis man tinka prie figūros, ir šiaip, pasisiūti labai geros medžiagos ir puikaus dizaino suknelę kainuotų daug daugiau nei ją išsinuomoti. Nuomodama suknelę už ~2000 Lt, tu žinai, kad jeigu ją norėtum pirkti, sumokėtum 4-5 kartus daugiau. Būtent trečią suknelių nuomos saloną aplankiusi nenorėjau eiti niekur kitur – pamačiau tą vienintelę, tokią elegantišką, paprastų linijų ir standžios medžiagos. Tą minutę kai ją užsidėjau įspūdis užėmė kvapą – aš radau. 
Šukuoseną ir makiažą patikėjau daryti savo srities specialistei Alinai – Alinka Make Up Artist. Neiškojau per daug įkvėpimo nuotraukų, nesijaudinau, ir rezultatu likau absoliučiai patenkinta. 

Didinga ir nuostabi – Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia.

Rimtos vestuvinės fotosesijos taip ir nepasidarėme. Iš kelių valandų maivymosi ir smagaus kvailiojimo, padarėme vos kelias tokias romantiškas ir rimtesnes vestuvines nuotraukas – tokie jau nerimti mes esam :). Esame be galo patenkinti mūsų fotografės Valerijos darbu (Weirdbeard Photography) – komunikacija, jos idėjos, darbas fotosesijos metu ir po jos – viskas buvo tobula. 

Puokštės idėjų paieškos ir žmogaus, kas ją padarytų paieškos turbūt truko ilgiausiai. Vestuvinių puokščių kainos absoliučiai neadekvačios. Ir išvis, planuojantis vestuves, stenkitės vengti žodžio „vestuvės” kai klausiate vietos, tortų, puokščių ir kitų dalykų kainų. Pardavėjams kažkaip visiškai normalu tampa tą patį produktą  pateikti trigubai didesne kaina nei kokiai kitai progai. Mano puokšte bei Gedimino butonjere (ir už labai gerą kainą) pasirūpino  – Gėlių mergaitė. Mano vieninteliai reikalavimai puokštei buvo – kad ji nebūtų didelė (nieko nėra baisiau kai nuotakos puokštės dydis beveik atitinka jos galvos dydį) ir kad joje vyrautų dvi spalvos : balta bei žalia. Aišku, pagrindinis akcentas mano noru čia buvo sukulentai – man jie neįtikėtai gražiai žiūrisi vestuvinėse puokštėse. 

Šventės vieta  – La Boheme restoranas Vilniaus senamiestyje. Mums jis patiko nes turi atskirą baltąją salę, kurioje labai paprasta susikurti jaukią ir intymią aplinką – čia telpa iki 35 žmonių. Meniu galima dėliotis kaip tik nori, maisto pateikimas taipogi pagal jaunųjų reikalavimus – mes pasirinkome furšeto stalą bei atskirai iš meniu užsakomus karštus patiekalus. Gerai tai, jog maisto ir gėrimų visada gali pasipildyti, ir sumoki už faktą. O maistas šiame restorane puikus, tik žinoma, kainos – ne iš mažiausių. Bet užtat salės  nuoma nekainuoja, kas yra labai gerai. 

Viskuo viskuo pasirūpinti mums padėjo mieloji Vestuvių Sonata – nuo planavimo priklausoma, be galo miela ir supratinga mergina. Šis žmogus išklauso, pataria bei pateikia galybę variantų kaip už geriausią kainą įgyvendinti savo svajones vestuvėms. Vestuvių planuotoja tikrai nėra didelė prabanga, ypač kai paskaičiuoji kiek laiko ir nervų sutaupai. 
Tai štai, kokia buvo ta mano vestuvių diena. Tikiuosi mano rekomendacijos padės, o jeigu kažko dar nepaminėjau, klauskite komentaruose – stengsiuosi atsakyti 🙂
Gražaus sekmadienio ir daug meilės !