Laisvadieniai vidury savaitės – geriausia dingstis pasiimti darbe dar porą laisvų dienų aplink, sujungti su savaitgaliu ir vuolia! Tripas į Budapeštą suplanuotas! Kas mane seka per instagram praeitą savaitę jau matė vaizdų ir mano dūsavimų dėl to, koks visgi gražus Budapeštas. Pirmą ir paskutinį kartą buvau Budapeštą mačiusi prieš kelis metus pasirinkusi autobusinę pažintinę kelionę, bet po šito smagaus tripo automobiliu su draugų kompanija galiu pasakyti kad į tokias netolimas šalis reikia vykti savarankiškai ir kelioms dienoms. Tik tada pajauti tikrą miesto alsavimą. Mielai būčiau likusi dar kelioms dienoms.
Kelionė į vieną pusę truko apie pusantros dienos, pirmą dieną – ilgas ir nuobodokas važiavimas per kaimynę Lenkiją, nakvynė Slovakijos pasienyje ir antrosios dienos vėlyvus pietus jau galima valgyti Vengrijos sostinėje – Budapešte.
Kelionė per Lenkiją nuobodi, tačiau pasiekus Slovakiją pasitinka jau kitokie vaizdai. 
Budapešto gatvės gražios, pats miestas labai judrus ir pilnas žmonių, o vakarai kai leidžiasi saulė – neapsakomai gražūs. 

Kelionėje svarbiausia patogumas ir lengva apranga su kuria nebūtų karšta : Sijonas ir rankinė – oasap.com | avalynė – deichmann

 Grįžus po, atrodo, tokios neilgos kelionės užgriuvo lavina darbų, todėl kitomis nuotraukomis ir įspūdžiais pasidalinsiu kituose įrašuose:)
O ką jūs nuveikėte kol aš basčiausi po Vengriją?