Šių šešėlių griebiuosi itin dažnai, ir naudoju juos vienus (man pačiai keistoka, bet dažniausiai nenoriu net kitų ir maišyti), ir dažniausiai tada, kai noriu dažytis itin mažai, bet vistiek noriu šiek tiek gilesnių akių. Pasiimu nemažą akių linkio (crease taip verčiasi ar kitaip?) teptuką ir pašešėliuoju ties išoriniais akių kampučiais. Nieko labai netamsinu, teptuką smarkiai nukratau, kad tik neliktų byrančios šešėlių dalies ir neapsiterliočiau viso paakio, ir lengva ranka šiek tiek patamsinu. Tada pagriebiu labiau tankinantį tušą ir vuolia – visas akių makiažas. Rašo, kad spalva turėtų būti metallic, bet kai aš šį produktą naudoju taip kukliai, jokio metalinio blizgesio ir nepastebiu.

Miss Pupa lūpų dažai visada puikiai drėkinantys, bet kuo daugiau jų išmėginu, tuo labiau suprantu, kad man tinka ir patinka tik matiniai (arba bent jau dalinai matiniai) lūpų dažai. Ir spalvos kažkaip keistai atrodo, ir jausmas keistas (nors visiškai normalus jis, bet vis atrodo kad va tuoj išsitepsiu tais dažais visą veidą). Kadangi produktas puikus, tik man netinka, padovanojau mamai – jis jai super.

Šis švytėjimo suteikiantis produktas tikra kosmetinės puošmena. Manau puikiai tiks ir patiks skubančioms, nemėgstančioms daug dažytis, tačiau vistiek norinčioms veidui suteikti lengvo švytėjimo. Pastebėjau, kad gražiausiai atrodo patepus tiesiai ant švarios sudrėkintos odos arba ant makiažo pagrindo. Jeigu jau viskas sutvirtinta kompaktine pudra – rezultatas gali nuvilti. Bet čia turbūt logiška ir supranta, nes jo tekstūra yra kreminė. Mano skoniui galėtų būti daugiau natūralaus žėresio nei akimi pastebimų blizgučių.

Gražesnio lūpų balzamo nesu turėjusi! Norisi po vieną tokį turėti kiekvienoje rankinėje- jis toks gražus. O ir drėkina lūpas gerai, ir jausmas malonus (ne sunkus, ne vaškinis), tik va mane truputį erzina tai, kad jis turi tokį rožinį atspalvį. Iš mano neseniai darytos apžvalgos turbūt jau turėjote suprasti, kad tonuoti lūpų balzamai ne man. Bet jeigu jis būtų bespalvis – tikrai patektų į mėgstamiausių lūpų balzamų penketuką.
Ir pabaigai – Pinkmuse nagų lakas, o tiksliau – blizgučių viršutinis lako sluoksnis. Turbūt labiausiai nagų lako laikymąsi pratęsianti priemonė, kokią tik esu bandžiusi, o ir blizgučiai nėra super intensyvūs ar erzinantys. Šiaip, dar neturėjau tokio Pupa nagų lako, kuris nepatiktų, tas maloniai nustebina.