Šiomis dienomis nevyksta niekas, ir ne visai dėl to, kad nėra laiko. Nežinau kaip jūs, bet aš per tokius karščius negaliu daryti absoliučiai nieko. Kad ir praėjusį sekmadienį : laiko daug, jokių neatidėliojimų darbų, jokių planų – o nepadariau absoliučiai nieko. 
Daug kas prašėte, kad papasakočiau kaip sekasi ruoštis vestuvėms. Kol kas pasidalinsiu tik įspūdžiais iš bažnyčios pusės – pasirodo norint susituokti bažnyčioje, turi susirinkti tiek pažymų, ir jos kartais ne taip jau lengvai gaunamos – kitą kartą gali ir praeiti noras turėti tą bažnytinę santuoką. Krikšto pažyma, laisvo stovio pažyma, leidimas tuoktis kitoje parapijoje (jeigu esi registruotas viename mieste, gyveni kitame, tai pasiruošk net gi du leidimus gauti). Ta tvarka iš tikrųjų man nesuvokiama – juk bažnyčia visada ragina dalyvauti, neatitolti nuo religijos ir nuo bažnyčios, o vat kai tu nori į ją eiti, tau ima ir užtrenkia duris prieš nosį. 
Kam yra tekę susidurti su sustabarėjusia bažnyčios santvarka? Pasidalinkite patirtimi 🙂
—-
**Po įvairių komentarų, pasirodžiusių po mano įrašo, nusprendžiau šiek tiek patikslinti situaciją 🙂 Neburnoju ant bažnyčios, o piktinuosi tiesiog keista santvarka, ir sustabarėjimu (aišku ne absoliučiai visur ir visada, kiekvienoje bažnyčioje vis kitokia tvarka pasitaiko), ypač kai gyvename 21 amžiuje 🙂 Taip norėtųsi, kad informacinės technologijos paliestų ir bažnyčios kasdienybę, visiems būtų daug lengviau dirbti 🙂
Renkuosi bažnyčią, nes paprasta civilinė santuoka man stokoja romantikos ir to tikro jausmo. Į bažnyčią kiekvieną sekmadienį nevaikštau, bet esu tikinti, ir stengiuosi su šeima apsilankyti bent jau per šventes.
Tai va, kiekviename mieste ir kiekvienoje bažnyčioje gali tekti susidurti su kitokia situacija – linkiu, kad Jūsų pasiruošimas santuokai būtų kuo sklandesnis 🙂
Shoes – Deichmann | Skirt – Asos | Tshirt – New Yorker | Bag – Free People | Watch –  Triwa