Uncategorized

day off

Uncategorized

day off

Shoes – Deichmann | Dress – Lindex |  Bag – Asos | Sweater – H&M Vakar turėjau laisvą nuo darbo, bet tikrai ne poilsio dieną. Diena buvo skirta aplankstyti kaip įmanoma daugiau vestuvinių suknelių salonų ir rasti TĄ vienintelę. PAVYKO! Kad ir kaip norėčiau parodyti kaip ji atrodo, palaikysiu vis gi paslaptyje – būsimas jaunikis […]

Shoes – Deichmann | Dress – Lindex |  Bag – Asos | Sweater – H&M

Vakar turėjau laisvą nuo darbo, bet tikrai ne poilsio dieną. Diena buvo skirta aplankstyti kaip įmanoma daugiau vestuvinių suknelių salonų ir rasti TĄ vienintelę. PAVYKO! Kad ir kaip norėčiau parodyti kaip ji atrodo, palaikysiu vis gi paslaptyje – būsimas jaunikis mano blogą irgi pasižiūri kartais :)) 
Nuostabiąją nerealiąją radau salone „R” ! Ir visai simboliška, kai ruošiuosi atsisveikinti su Rabašauskaitės pavarde :)))

Apie derinį rašiau Deichmann bloge.

Komentarai

  1. Anonimiškas

    Man būtų įdomu jeigu padarytum stiliaus apžvalgas po vestuvinius salonus ir po dizainerių salonus. Nes tikrai kiekviena nuotaika nori būti graži ir stilinga per tą ypatingą šventę:)

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Deriniai

Day off

Deriniai

Day off

Vakarykštę dieną galiu pavadinti mažuoju savaitgaliu, ir keistai labai maloniu, nes nebuvo sekmadienio :)) Išvažiavom į miestą šiek tiek pavaikštinėti ir pagaliau paragavau šaldyto jogurto (žinau žinau, kai kuriems gal jau atsibodęs reikalas). Štai ką pasirinkau lengvam pasivaikščiojimui : Lengvas megtukas, paprastas sijonas, pėdkelnės (kažkaip man visai lauke šilta neatrodė) ir numylėtieji conversiukai.  O ką per laisvadienį […]

Vakarykštę dieną galiu pavadinti mažuoju savaitgaliu, ir keistai labai maloniu, nes nebuvo sekmadienio :)) Išvažiavom į miestą šiek tiek pavaikštinėti ir pagaliau paragavau šaldyto jogurto (žinau žinau, kai kuriems gal jau atsibodęs reikalas). Štai ką pasirinkau lengvam pasivaikščiojimui : Lengvas megtukas, paprastas sijonas, pėdkelnės (kažkaip man visai lauke šilta neatrodė) ir numylėtieji conversiukai. 
O ką per laisvadienį nuveikėt jūs?
Yesterday we had a little day off, so i had a chance to do everything i’ve been craving for : a long good sleep, little time to relax, tidy up my flat and had a walk in Vilnius’ old town 🙂 That’s what i chose for a walk : light sweater, simple skirt (i love the colour) and converse sneakers. What do you think?:)

Sweater – Mango | Skirt – second hand | Sneakers – Converse | Bag – Mango | Sunnies – asos.com

Komentarai

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.