Niekada nepergyvenau dėl odos stangrumo, na, iki nėštumo. Dabar krentant svoriui imu pastebėti kitokią odos būklę, kuri nedžiugina. Suprantu, kad neužtenka koreguoti mitybos ir laukti kol tiesiog nukris kilogramai, bet tuo pačiu reikia ir sportuoti. Kol sportui eilė dar neatėjo, sumaniau išmėginti krioterapijos liekninamąją procedūrą, o tiksliau, visą kompleksą procedūrų :  kūno kriostimuliaciją, ozono terapiją, limfodrenažą ir veido liftingo programą. 
 
Kriostimuliacijos procedūra buvo kažkas tokio, ko dar nebuvau patyrusi. Iš pradžių probleminės kūno vietos šaldomos azotu, kurio temperatūra siekia net –160°C. Jausmas tikrai keistas, šaltoka, tačiau oda gana greitai pripranta. Šią procedūrą atliekant aktyvėja mikrocirkuliacija, 4 kartus pagreitėja medžiagų apykaita, atkuriamas raumenų tonusas, o organizmas, siekdamas atkurti temperatūros pusiausvyrą, pradeda intensyviai eikvoti energiją, kitaip tariant – „deginti“ riebalus. Po procedūros per 6–8 valandas sudega apie 600–800 kcal.
Po odos šaldymo, kai oda pasiruošusi geriau įsisavinti naudingas medžiagas, įtrinama ozono prisotintu kremu. Ozono terapija padeda kovoti su celiulitu, taip pat padeda sumažinti strijas. Nemeluoju – oda po procedūros tikrai atrodė stangresnė, o strijos, kurių po nėštumo turiu tikrai daug, lyg šiek tiek susitraukė. Aišku ne vien nuo kremo ir šaldymo atsirado šis efektas. Po šių dviejų žingsnių sekė trečiasis – limfodrenažas kosmonauto kelnėse :)) Vėl gi, jausmas su niekuo nesulyginamas – pėdas, blauzdas, šlaunis, sėdmenis ir pilvo sritį  atskirai masažuoja suspaudžiant ir atpalaiduojant. Geriausias jausmas man buvo pėdoms – norėčiau jas taip atpalaiduoti kiekvieną vakarą. Žinoma, vyro daromas pėdų masažas visada maloniau 🙂
 
veido masažo metu galima mėgautis aromaterapija – kvapą pasirenkate patys

 

Limfodrenažinio masažo metu kriostimuliacija atliekama veidui, ir kaklo sričiai. Šaldymas daug švelnesnis, na, gal tik kaklo sritis šiek tiek jautresnė. Šią procedūrą dariau per pietus, ir žinokit po jos – nesidažiau jokiomis pudromis. Veidas jau grįžus namo atrodė labai skaistus, lygios spalvos ir švytintis, kažkas nerealaus, negalėjau tuo patikėti 🙂
Labai rimtai svarstau apie šių procedūrų ciklą. Sakė, jog reikalingos bent penkios procedūros norint pamatyti ryškesnį rezultatą. Ir jums tikrai rekomenduoju!