Dalinuosi nauju pranešimu spaudai apie Garnier plaukų dažų liniją. Šiaip sausais reklaminiais straipsniais nesidalinu, tačiau čia beveik konkursas, nes galite registruotis naujų dažų bandymui. Aš žinau kad pati norėčiau išmėginti, nes man ryškią plaukų spalvą išlaikyti labai sunku, ir reikia gana dažnai dažyti, o dažymas, kaip žinom, nemažai kainuoja, jeigu tai darai ne namuose 🙂 Taigi kviečiu registruotis, atsinaujinti 🙂

PLAUKŲ DAŽYMAS NAMUOSE NIEKADA NEBEBUS TOKS KAIP ANKSČIAU
Nuo to laiko, kai moterys ėmė dažytis plaukus, buvo pasiekta didžiulė šios srities pažanga.Plaukų dažai tapo saugesni ir suteikia plaukams ryškią spindinčią spalvą. Deja, jie iki šiol skleidžia nemalonų amoniako kvapą ir dirgina galvos odą. Ar nenorėtumėte paversti plaukų dažymo maloniu užsiėmimu, nuo kurio plaukai tampa dar nuostabesni nei iki šiol?
Naujų GARNIER plaukų dažų kūrimas prasidėjo nuo svajonės – tokios didelės, kad niekas negalėjo sutrukdyti jos įgyvendinti. GARNIER laboratorijose svajonė virto tikrove – buvo sukurta dažymo technologija, kurios veiksmingumą lemia aliejus. Aliejus padeda dažuose esantiems pigmentams įsiskverbti giliai į plaukus ir sustiprina dažų poveikį, be to, leidžia apsieiti be amoniako. Nuo šiol aliejus tarnauja ne tik plaukų būklei pagerinti.

Plaukų dažai GARNIER OLIA suteikia plaukams ilgai išliekančią spalvą, pastebimai pagerina plaukų būklę ir yra optimalūs galvos odai, todėl juos ypač malonu naudoti. Dėl nuostabios tekstūros ir malonaus kvapo plaukų dažai GARNIER OLIA paverčia plaukų dažymą tikra malonumo akimirka. Plaukų dažai GARNIER OLIA iš tiesų neatpažįstamai pakeitė plaukų dažymą namuose ir suteikia plaukus dažančioms moterims naujų malonių potyrių. 

Būk viena iš 100 pirmųjų, turėsiančių galimybę išbandyti plaukų dažus GARNIER OLIA.
Apsilankyk tinklalapyje www.garnier.lt/Olia, išsirink atspalvį ir gausi nemokamą dažų pakuotę.