Šiandien į darbą atvažiavom pikti po valandą trukusio važiavimo, tačiau pamatę nuostabiai pabalusį mišką su saulės apšviestu televizijos bokštu, apšalome ir pamiršome visus piktumus. Visgi niekad saulė taip nestebina ir nedžiugina kaip žiemą : šiltais atspalviais padengti namai ir medžių viršūnės su šaltai baltu fonu aplink.
Susigundžiau net gi be palto išlėkt ir užsilipt ant stogo (atsidarius langą patenki ant ketvirto aukšto stogo), gaila tik kad nebuvau pasiėmus fotoaparato ir nuotraukos visiškai nevykusios 🙂 Bet buvau tiesiog nustebinta kaip staigiai gali užsikrauti teigiamų emocijų, padarius kažką tą sekundę šovusio į galvą, kad ir kaip beprotiška tai būtų.
Man patiko melancholijos komentaras po vakarykščiu įrašu : ” sh pirkti drabužiai man visuomet atrodo daug orginalesni”. O ką manote jūs? Ar lengva yra rengtis nuo galvos iki kojų ne zarose ar mango pirktais drabužiais ir vistiek atrodyti stilingai, neprasilenkti su tendencijomis ir šiaip, atrodyti gerai? O maniškis derinys vėl visas iš sh, išskyrus batus ir ToksVisoks  kaklo papuošalą 🙂 Ką manot?

Šitas veidrodinis žaidimas užkrečiantis ir sukeliantis priklausomybę :)) Niekad negali žinoti ir nuspėti koks fono vaizdas gausis pridėjusi veidrodinį pusę šalia – nustebina neįtikėtinos erdvės 🙂