Labas rytas? Ar tikrai? Man kažkaip nė velnio nepanašu į rytą..Kodėl ? Ogi dėl to kad rytas TURI ateiti po NAKTIES! O kai jos nėr, tada nėr ir ryto! Viskas. Išliejau savo piktumą kad esu šiandien visai nemiegojus, tęsiu nelemtą ir nekenčiamą sekmadienį. Ir kas gali būti blogiau už du sekmadienius iš eilės? Kas pasakys man, garbės žodis, išbučiuosiu.

Taigi, kas priklauso daryti sekmadienį? Matyt dalintis savaitgalio įspūdžiais? O įspūdžių tiek daug kad net nežinau nuo ko pradėt, turbūt labai daug neišsiplėsiu, nes reiktų kaip ir imtis darbų, gaila kad jie išpuiko ir patys nepasidaro…
Va, tai dar kartą norėčiau pasveikint (tą reiks padaryt ir ryt dar;*) Justytę su gimtadieniu :)))
Puikiai atšventėm, pirmą kartą turbūt taip sąžiningai norėjau įsijausti į kažkokį personažą:) Buvau savo mylimiausiu personažu, tapusiu populiariu paskutiniu metu ypač per visokius ‘blizgančius’ twilight’us, bet dabar nepradėsim varyti ar kritikuoti tokių filmų, tam yra mano draugės blogas apie vampyrus 🙂 Taip, buvau vampyrė, bet nusivyliau kad manęs gimtadienio fotkėse labai nedaug, ir nėra nei kokio geresnio kadro kur galėčiau pasirodyti..et.. na ir gerai.
Dar gavau pabūti slauge biški, bet čia irgi ne man šitą istorijos dalį pasakoti, ane, Gedai?:D
Ir dar džiaugiuosi susipažinusi su tiek daug idomių žmonių:))
Tai vat iš šio savaitgalio penktadienis buvo įsimintiniausias,šeštadienis tvarkymosi diena ir atsigavimo, o sekmadienis pramiegotas ir šiaip sujaukęs daug ką galvoje, bet dabar apie tai nešnekėsiu kol nesuvirškinau visko kaip reikiant 🙂
Išvados tokios kad niekad nebuvau nusistačiusi prieš pirmadienį, man jis negi labiau patikdavo nei koks antradienis, arba sekmadienis.. bet šiandien aš jo tiesiog nekenčiu.. ir visai nelaukiu kada bus viena paskaita į kurią reiks važiuoti.. Vėl staiga iš niekur nieko priėjus dėstytojui pavirsiu buka blondine, kuri nieko nesupranta.. Nekenčiu savęs už tai, bet nieko negaliu sau padaryti.. Taip kad stiprybės man, stiprybės Jums, tikiuosi išsimiegojot šiandien ir už mane, niekšeliai.
Greičiau ateitų vakaras.