Visos sutiksite – gražios akys prasideda nuo gražios paakių zonos, o ja pasirūpinti vien maskuoklio tikrai neužteks! Mano kiekvieno ryto ir vakaro rutinoje jau kuris laikas dalyvauja Manilla „Janystės žvilgsnis” paakių kremas. Apie šį lietuvišką prekės ženklą ir kitas kosmetikos priemones pasakojau šiek tiek seniau – jeigu dievinate natūralią kosmetiką, ir norite kad ji ne tik skambėtų gražiai aprašymuose, bet iš tikrųjų būtų veiksminga, būtinai pasidomėkite apie ją daugiau. Šis kremas nuostabiai kvepia vanile ir puikiai drėkina paakių odą (jeigu jūsų paakių oda linkusi sausėti ir atrodo kad norisi kuo skalsesnio kremo, šis jums laaaabai patiks) ir tobulai paruošia ją tolimesniam makiažui. O dar jeigu laikai jį šaldytuve (kas yra rekomenduotina naudonat natūralią kosmetiką) tai iš ryto labai gerai pažadina ir panaikina bet kokius paburkimus.

Maskuoklio pasirinkimo turbūt jau nieko nenustebinsiu. Jeigu mane sekate ilgesnį laiką, jau turėjote pastebėti, kad jeigu reikia kažkokį maskuoklį rekomenduoti, tai visada rekomenduoju šį duetą iš Make Up Factory. Jis pakankamai tirštos konsistencijos kad suteiktų maksimalų maskavimą, bet tuo pačiu ir nėra tos „vaškinės” konsistencijos, kurią būna labai sunku aplikuoti ir gražiai išsklaidyti. Šalia esanti gelsva kompaktinė pudra puikiai užtvirtina maskuoklį ir dar duoda papildomo paakių šviesinimo. Žodžiu, tikrai puikus puikus produktas, labai rekomenduoju.

Jeigu šiandiena ta diena, kai nesinori traukti šešėlių paletės, akių paryškinimui renkuosi Make up Factory Dramatic Cream eye liner (spalva 18). Plono teptuko pagalba labai lengva nupiešti tokį pravedimą kokio norisi tą dieną, linija išsilaiko tobulai kelias geras valandas (jeigu norisi išlaikyti ryškią spalvą tai norisi po kelių valandų užtepti dar vieną sluoksnį). Džiaugiuosi, kad turiu mėlyną o ne juodą atspalvį, nes jis gražiai paryškina mėlynas akis, bet neapsunkina super lengvo tos dienos makiažo.

Ir pabaigai – naujas atradimas Bobbi Brown Smokey Eye Maskara blakstienų tušas. Geras klasikinis šepetėlis niekada nenuvilia, todėl aplikuoti labai lengva, nelieka gumulėlių, o akims suteikia pakankamai dramos, išvengiant to „blakstienų-šluotų” efekto. Pakankamai nepigus produktas, tačiau jeigu finansai leidžia – tikrai vertas dėmesio blakstienų tušas.