Geltona spalva šio šiltojo sezono must have! Galima priešintis  kiek tik nori, bet jeigu žūt būt norisi būti madingai – teks susidraugauti su geltona spalva ir priimti ją į savo drabužinę. Aš ir mėginu tai padaryti, nes šiaip geltona man ne draugė – tiesiog prie perbalusios mano odos niekada gerai nesižiūrėjo. Gerai tai, kad šį sezoną geltona gali būti bet kokia : nuo pastelinės švelnios iki garstyčių geltonos ir beveik rudos. Taigi jeigu geltonas drabužis atrodo žiauriai per daug – geltona rankinė (arba bent turinti geltoną detalę) puiki išeitis. O kaip geltoną spalvą pritaikyti savo deriniams – pasidalinsiu jau kitą savaitę (bus patarimų, inspiracijų ir nuorodų apsipirkimui).

 

Antroji nuotrauka : 1. Vaivorykštė 2. Dėžutė 3. Beveik paisley 4. Grafiška
Šilta ar šalta, o jūs vistiek dievinate neutraulias spalvas ir paprastus siluetus? Tada norint įnešti aprangai bent šiek tiek gaivos ir žaismingumo galima rinktis spalvotą/raštuotą rankinę. Jau įsivazduoju, šviesiai mėlyni džinsai, balta lengva palaidinė, įsispiriami bekulniai batai ir kuri nors iš šių rankinių…neįnoringa bet tikrai nenuobodi kombinacija.
Trečioji : 1. Bling bling 2. Transparent
Ir pabaigai vakarėlių rankinės. Ko gi daugiau reikia – kad tilptų lūpdažis, maskuoklis, telefonas ir banko kortelė. Dažnai merginos nešasi su savimi kompaktinės pudros nuo blizgėjimo, o aš jeigu turėčiau rinktis vieną – įsimesčiau maskuoklį. Visada noriu maskuoti paakius – jie labiausiai išduoda nuovargį, o blizgesys ne visada jau taip ir blogai 🙂