Ką gi, su pirmuoju tikruoju žiemos sniegu (tas kur buvo ne į temą iškritęs rudenį nesiskaito), tik abejoju ar vis gi reikėtų sveikinti ar užjausti 🙂 Aš pati sniego nelabai mėgstu, na gal nebent pirmąjį ir tą per Kalėdas ir Naujuosius, o šiaip dėl manęs žiema galėtų būti rudens tęsinys, be sniego, ir be lietaus žinoma. O kaip jums?
Savaitgalį prasiėjau per SH, ir nučiupau šį sijonuką. Anksčiau tvido medžiagos nebuvau mėgėja, o vat šitas ėmė ir užkabino akį. Labai dėkinga medžiaga žvarbesniems orams, tik žinoma šio konkretaus sijono ilgis visai šilumos nesuteikia, bet čia jau kita diskusija 🙂 Ką manot?
Shoes – 2hand | tweed skirt – 2hand | sweater – Mexx (2hand) | necklace – L.T. papuošalai

Žadėjau su veidrodiniu atspindžiu daug nežaist, bet nesusilaikiau ir šį kartą :))

O štai pagaliau ir ilgai laukto Kalėdinio blogerių blusturgio 2012 plakačiukas! Šaunuolė Nereta, padirbėjai jį kurdama iš peties 🙂 
Po rudens blusturgio maniau jog iki žiemos neprikaupsiu ką norėčiau parduoti, bet labai klydau 🙂 Šaunu kai atsiranda galimybė atsinaujinti garderobą 🙂 Prikroviau jau du didelius maišus gėrybių, o juk dar laukia ir DIY workshopas! Exciting kvadratu 🙂 Ar dalyvausit/ateisit?:) 
P.S. Gal įdomu būtų pamatyti ką ruošiuosi neštis pardavimui?:) Gal kas esate labai nusižiūrėję mano kokį drabužėlį ar aksesuarą? Išduokit, galbūt aš kaip tik sumąstysiu jį parduoti :)))