Rytą kaip ir priklauso, reikia pradėti nuo skanių pusryčių. Aš esu didelė patiekalų iš kiaušinių mėgeja, kiaušinienę turbūt galėčiau valgyti pusryčiams, pietums ir vakarienei. Kažkada teko laikyti baltymų dietos, tai kiaušiniai buvo pagrindinis maistas keturis mėnesius ir visiškai nesiskundžiau. Jeigu esate mėgėjos ir jūs – dalinuosi skaniais receptais, kuriuose kiaušinis turi svarbų vaidmenį.

 

Visada gražu paspoksoti į vestuvines sukneles, o ypač jeigu tai aktualu bus šiais ar kitais metais pačiai. Jūsų dėmesiui – 2017 pavasario Monique Lhuillier vestuvinių suknelių kolekciją.
Kalbant apie interjerą, vaikų kambario interjeras ta vieta, kur galima visiškai neriboti savo fantazijos. Būdama vaikas niekada neturėjau tokio kambario (jokio vaikiško kambario šiaip, teko gyventi su močiute kartu viename kambaryje), o visada svajojau apie dviaukštę, ar tiesiog „antrame aukšte” esančią lovą, spalvotas sienas ir daugybę spintelių ir lentynėlių, kur būčiau galėjusi išsirikiuoti visas knygutes, žaislus ir suvenyriukus. Šiandien dalinuosi straipsniu apie vaikų kambario idėjas – tikrai užsimanysite vėl tapti vaiku!

Apie pagrindines šio pavasario tendencijas – blogerės Chriselle Lim trumpame ir žaismingame video. Gaila, bet man savo trumpoko kaklo dėka su žavingaisiais 90-ųjų chokeriais visiškai nepakeliui. O kokios tendencijos jums limpa labiausiai?

 

Ir pabaigai. Turbūt ne viena iš jūsų planuoja ar bent svajoja apie ne už kalnų laukiančias atostogas. Patogus skrydis vienas iš svarbiausių dalykų, padėsiančių kelionę pradėti (ir pabaigti) sėkmingai – juk niekas nenori, kad skaudantys šonai, svaigstanti galva ar bloga nuotaika sugadintų tą atostogų jaudulį. Labai paprasti bet geri patarimai, kurių nevertėtų pamiršti : kaip pasiruošti ir kaip elgtis lėktuve, norint skrydį paversti kuo geresniu potyriu.

Gražaus antradienio ir nesušalkite !