Viena mėgstamiausių užsienio blogerių, Harper & Harley kalba apie darbo aprangą, o aš negaliu eilinį kartą atsigrožęti žmogaus stiliaus pojūčiu. Šį blogą seku ne todėl, kad mane asmeniškai kažkaip įkvėptų rengtis panašiai : ši australė visą savo aprangą dėlioja vos iš kelių spalvų : pilkos, juodos, baltos ir neutralių, o aš spalvas šiaip tikrai mėgstu. Tačiau, kaip žavi tai, kad atrodo naudojant spalvas, visiškai klasikines ir galinčias atrodyti labai nuobodžiai, ji sugeba atrodyti pritrenkiančiai ir niekada nuobodžiai. Man kažkodėl šis blogas primena vienos mielos draugės blogą – ne tiek asmeniniu stiliumi, bet tokiu kokybišku, neutralių spalvų pajautimu, taigi dar viena nuoroda patikrinimui : FilltheCity.

 
Turbūt dabar kiekvieną savaitę sulauksite iš manęs kažkokio įrašo apie interjerą ir namus. Dabar, kai tiek pasirinkimo interjero parduotuvėse prieinamomis kainomis, sunku nepasimesti, ir savo namus susidėlioti būtent taip, kad būtų mieliausia gyventi ir namai netaptų akivaizdžiai nevykusiu eksperimentu. Šiandien dalinuosi įdomiu straipsniu, kaip dekoruoti mažas patalpas. Iš tikro, turbūt pagalvotume kad reikia vengti ryškių spalvų ir raštų? Tikrai ne. Skaitome čia

31 derinys vienoje vietoje kiekvienai gegužės dienai – įkvėpimui. Apie kai kuriuos trendus, kurių nemėgau, jau pradedu galvoti šiek tiek kitaip.

Kažkaip nejučia mano įrašas pradeda suktis apie darbą arba bent jau paliečia tą sritį. Bandant mėginti kažką dirbti namie, nesvarbu ar tai yra apmokamas darbas ar šiaip kažkokie projektai for fun į kuriuos žiūrime rimtai – darbui iš namų reikia tinkamai nusiteikti. Kad ir kaip smagiai atrodytų mintis dirbti apsirengus pižama (kaip aš dabar:) ), tokios smulkmenos dienos eigoje žlugdo produktyvumą. Štai labai geras straipsnis su patarimais, kaip dirbti namuose ir neprarasti produktyvumo. 
 

Labai rimtas ir straipnis – diskusija apie amžiną kovą su dietomis.  Aš pati jaučiuosi, lyg gyvenime nebuvo tokio laiko (nors buvo – kai laukiausi, kurį laiką svoris nerūpėjo visiškai), kad nebūčiau kovojusi su savo svoriu ir kūno išvaizda. Su tuo susiduria daugybė merginų ir moterų. Ši diskusija padės atrasti savo pavyzdį ir įkvėpimo, kaip tą kovą baigti.

 
Ir pabaigai, kad vėl neprapulti susimąstymuose apie svorį, super skaniai atrodančių vegetariškų burgerių receptai. Pripažinsiu, vegetariškus burgerius kavinėse renkuosi itin retai, bet kiek esu ragavusi – jie nė kiek nenusileidžia mėsiškiems variantams. Skanaus!