Kuprinės pastaruoju metu visiškai išstūmė rankinės iš mano kasdienių aprangos derinių. Aš jas mėgstu, nieko nesakau, tačiau jų reikia gana talpių, nes kas dieną važiuojant kažkur su mažyliu, reikia prisikrauti visko labai daug. Jeigu tik tenka kažkur išlėkti be vaiko, stengiuosi prisiminti ir pasidžiaugti kiekviena seniai pamiršta rankine 😉 Kad jau apie kuprines prakalbom – neįsivaizduoju , kodėl tik dabar atradau Erikahoc kuprines. Jos visiškai tobulos.


Planuojant darbus man labiausiai padeda elementarus sąrašas ant popieriaus – koks malonumas išbraukti atliktus darbus vieną po kito! Bet pripažinkim, kai kurie darbai taip ir lieka neišbraukti. Kodėl? Galbūt jie parašyti per daug abstrakčiai, o gal jie susideda iš krūvos smulkesnių darbelių ir ne taip jau paprasta tada tai įvykdyti – todėl vis juo atidėliojame, nes atrodo labai jau grėsmingai? Skaitančioms angliškai – dalinuosi įdomu straipsniuku apie tai, kaip susidarinėti darbų sąrašus efektyviai. 

 

Nepaprastai patiko Undress facebooke pasidalintas postas su naujos kolekcijos įvaizdinėmis nuotraukomis. Nuo pat pirmų kolekcijų, tikrai ne kažkokios super stebuklingos, tačiau labai dailios suknelės susilaukė itin didelio susidomėjimo. Vizualas tikrai yra labai svarbus, ir to pačio rūbo pateikimas. Jau vien sekėjų skaičius jų socialiniuose tinkluose įrodo tai. Čia rasite visą nuotraukų albumą pasigrožėjimui. Jeigu artėja vestuvių metas ir esate pakviestos dalyvauti manau tikrai rasite sau gražią suknelę.

Pati jaučiuosi nerealiai atsilikusi nuo visokių muzikinių reikalų. Mano muzikos žinojimas apsiriboja tuo, ką išgirstu per radiją važiuojant iš taško A į B, kartais pasileidžiu Shazam programėlę, jeigu kažkokia daina labai patinka. Kartais įsijungiu random youtube playlistus ir klausau viską iš eilės, arba, blogiausia, įsijungiu kokį nors savo playlistą, sudarytą prieš kokius keturis metus ir klausau. Dėl tokio muzikinio neišprusimo, labai džiaugiuosi, kai kasnors savo mėgstama muzika pasidalina socialiniuose tinkluose ar bloguose. Neseniai atradau fainą populiarių dainų playlistą, kaip blogo autorė rekomenduoja, rytams. Jeigu pačios turite kažkokių smagių playlistų, pasidalinkite nuorodomis komentaruose.

Kaip man kartais patinka atrasti įvairiausių sąrašiukų, kartais neatsistebiu kaip galima tiek visko prigalvoti. Šiandien atradau labai fainą pavyzdį : ką veikti drauge be filmų žiūrėjimo :  50 veiklų sąrašas (EN). Atrodo, visiškai įprasti dalykai ir jokių stebuklų neprigalvota, bet kartais taip užsisuki rutinoje, kad net paprasčiausi užsiemimai išgaruoja iš galvos, tik sėdi ir mąstai : ką čia nuveikus. Taigi šis sąrašiukas manau gali ne kartą pasitarnauti planuojant pasimatymą 🙂

Na, kavos pertraukėlę šį kartą baigiame, tikiuosi neužlaikiau labai ilgam. Jūsų komentarai ir pastebėjimai labai laukiami! Labai noriu žinoti, ar įdomu būtų sulaukti daugiau tokių įrašų 🙂 Gražaus antradienio!