Pradėju žiūrinėti šešėlių paletes, šepetėlius, pudras, skaistalus ir kitus produktus pagalvojau, kad tame puslapyje tikrai paliksiu pusę algos. Susiėmiau, jeigu taip išsireikšti teisinga (turbūt nelabai), ir be maskuoklio įsigijau dar pudros šepetėlį ir Tartalette flirt šešėlių paletę. Paspaudžiau pirkimo mygtuką apsidžiaugusi, kad va bent jau siuntimas nemokamas bus (nemokamas lygtais nuo 70 dolerių..), ir tik paskui pagavojau. Velnias, juk iš Amerikos siųs, o kaip visi mokesčiai ir muitai?! Mano laimei – kurjeris atvežė dėžutę pakankamai greitai (pora sav gal užtruko nuo užsakymo) ir neprireikė mokėti jokių mokesčių! Iš tos laimės net nepažiūrėjau iš kurios šalies iš tikro buvo siųsta, gal netyčia iš kažkur Europoje…

Mano nuomonė apie produktus? Jie verti kiekvieno cento! Pirmiausia – šepetėlis – to bu las. Pakankamo tankumo ir švelnumo, kirstas labai patogiu kampu, o jau dizainas kokio gražumo! Tiesiog auksinė kosmetinės puošmena 🙂 Šešėliai netruko man įrodyti savo gerumo : su jais galima sukurti keletą skirtingų įvaizdžių, jie išsilaiko nerealiai ilgai (garbės žodis, nuo pat ryto iki vakaro), nesubėga į raukšleles (negalėjau patikėti!) ir yra super pigmentuoti. Ir aišku maskuoklis – jis tikrai vertas tų visų pagyrų internete, tik vienas minusiukas toks, kad man reikėjo šieeek tiek šviesesnės spalvos, bet vasarai atėjus atspalvis tiks kuo puikiausiai.

Įamžinau savo vieną mėgstamiausių makiažų pastaruoju metu – tikiuosi jums patiks! Akims naudojau tarte paletę,  tik pridėjau truputėlį juodos spalvos iš kitos paletės 🙂 O jūs ar bandėte Tarte kosmetiką?