Jau kelis mėnesius naudoju Mossa gaminius, bet pasakoju apie juos tik dabar, nors, turbūt, nuomone būčiau galėjusi pasidalinti jau po pirmos dienos naudojimo. Trumpai supažindinsiu su šiuo, gana nauju Lietuvoje, veido priežiūros prekiniu ženklu. MOSSA yra organinės kosmetikos prekės ženklas, kurio produktai yra sukurti remiantis unikaliomis, organinėmis, ECOCERT sertifikatu sertifikuotomis vitaminų formulėmis iš Šiaurės regionuose užaugintų uogų. Prekyboje galima rasti gana nemažą produktų pasirinkimą,o visą sąrašą su aprašymais internete galite rasti čia, o nusipirkti Mossa kosmetikos Lietuvoje galima čia. Aš išmėginimui gavau prausiklį, senėjimą stabdantį serumą ir aliejų veidui. 
Ekologiškas koncentruotas Senėjimą stabdantis serumas su Erškėtuogėmis ir pro-retinoliu a. Koncentruotas senėjimą stabdantis poveikis: sudėtyje yra koncentruotų vitaminų ir stangrinamųjų biopolimerų, kurie stangrina odą ir veido kontūrus.
Šio gaminio poveikį pajaučiau jau po pirmo naudojimo. Patepiau nupraustą veido odą vakare, ir ryte oda, mano pačios nustebimui, atrodė daug gražesnė – stangresnė ir skaistesnė. Taip pat gaminio kvapas labai patiko. Gaila, drėkina nepakankamai, bet to gamintojai ir nežada. Papildomai reikia naudoti drėkinantį kremą. Labai labai rekomenduoju, tikrai liksite nustebintos!
Vitamin oil cocktail – aktyviai atkuriantis dešimties veiksmingų augalinių aliejų koncentratas. 
Aktyviai atkuriantis dešimties veiksmingų augalinių aliejų koncentratas su maitinančiu ir puoselėjančiu aviečių ir šaltalankių uogų sudėtyje esančių vitaminų deriniu. Atkuria drėgmę ir grąžina odai spindesį
Man jį labai patinka sumaišyti su drėkinančiu kremu. Tai darau pirmiausia dėl to, kad nekenčiu savo drėkinančio kremo kvapo – o šis aliejukas jį tikrai pataiso. O ir drėkinimą tikrai pastiprina. Stebuklų po šio gaminio naudojimo nepastebėjau (kaip po senėjimą stabdančio serumo), tačiau jeigu norisi kompanjono drėkinančiam kremui – galite išmėginti šį. 
Valomosios kreminės putos natūralios kreminės valomosios putos su baltųjų serbentų AHA vaisių rūgštimi – vienas fainesnių prausiklių kokius pastaruoju metu teko naudoti. Man patiko tai, kad nesijauti, lyg veidą plautum su dušo žele, kaip su dauguma veido prausiklių. Šis tikrai kreminės konsistencijos, pakankamai putoja, ir gerai nuplauna makiažo likučius. Kaitolioju šį prausiklį, su kitu favoritu iš Kiehl’s (pasakojau apie jį čia)
Ar teko naudoti Mossa kosmetikos? Kokie įspūdžiai? Ar ekologiškos veido priežiūros priemonės jūsų prioritetinis pasirinkimas?