Šį sekmadienį nusprendžiau papasakoti apie šio mėnesio atradimą – L’Occitane šlamučių paakių balzamą. Suprantu, kad čia yra viena populiariausių šios kompanijos prekių, tačiau man ji yra tikras atradimas. Turiu tamsių paakių problemą, o dabar, turint vaikelį, ir dar neturėjusi nei vienos nenutraukiamo miego nakties per devynis mėnesius, susiduriu ir su maišelių po akimis džiaugsmu rytais. Tamsius ratilus po akimis turiu seniai, manau, kad tai yra ir šioks toks paveldėjimas. Esu bandžiusi tikrai nemažai visokių paakių kremų, tačiau tikra negaliu pasakyti kad išleidau labai daug pinigų visokioms brangiausioms priemonėms. Pastaras bandytas buvo Sebamed – žinau, kad šviesinti paakių jis nežada, tačiau panašu, kad nedarė visiškai nieko, kremas dėl kremo su nuliu poveikio. 
Šis L’Occitane paakių balzamas labai lengvos tekstūros, malonus tepti, bei, panašu, ekonomiškai naudojasi. Nustebau pamėginusi jau pirmąjį rytą – atsikėliau su labai negražiais paakiais, o pasitepusi šiuo balzamu, daug geresniu vaizdu jau gėrėjausi po pusvalandžio. Čia buvo vienas tų momentų, kuriuo ir pačiai sunku buvo patikėti, pagalvojau tik – kodėl gi naudojant priemones pirmą kartą nepasidarau tų „prieš” ir „po” nuotraukų, nes kartais rezultatas tikrai nustebina. 
Manau, kad paakiams pagelbėtų ir kažkokie kompresai, bet tam nelabai turiu laiko. O kokios yra jūsų kada nors mėgintos, geriausią įspūdį palikusios priemonės paakiams?