Pastaruoju metu grožio ritualams neturiu laiko, iš tikro, gal ir rasti jo itin nesistengiu. Rytiniams odos priežiūros ritualams skiriu tik tiek laiko, kiek būtinai reikia, naujas priemones testuoju itin vangiai, ypač jeigu jos reikalauja daugiau laiko (kaukės ir pan.), o jeigu dar tai yra dekoratyvinės kosmetikos gaminiai – apima visiškas tinginys. Tokiomis dienomis visad ieškau lengviausio ir greičiausio sprendimo : akių makiažui tik tušas, arba plius koks akių pieštukas su kuriuo nereikia ilgai vargti, jokio kontūravimo, o lūpoms renkuosi kokį balzamą, be spalvos arba su neryškia spalva, kad nereikėtų stengtis dažantis. 
Būtent tokioms tingioms dienoms puikiai tinka Lancome naujovė – Juicy Shaker lūpų aliejukas. Jau vien mielas ir išskirtinis gaminio dizainas pats prašosi į kosmetinę, ypač jeigu mėgstate fotografuoti rankinės turinį ir kelti nuotraukas į instagram 🙂 Šis aliejukas turi labai neryškias spalvas ir puikia drėkina lūpas, o taip pat ir nuostabiai kvepia. Gaminio aplikatorius – minkštutė kempinėlė, kuri „paima” šiek tiek aliejaus plakant pakuotę, ir labai švelniai paskirsto ant lūpų.
Sakyčiau, Lancome Juicy shaker būtina turėti kosmetikos mylėtojoms šiai vasarai, ir tuo pačiu gali būti puiki dovanos idėja draugei, mėgstančiai be didelių pastangų pasirūpinti ir pagražinti savo lūpas. 

Nuotraukos mano, Gaminių spalvos : 381 Mangoes wild ir 102 Apri-cute