Prisipažinsiu, iki šiandienos ryto galvojau kad net nerašysiu apie šį gaminį, bet teko kardinaliai pakeisti nuomonę, todėl ja dalinuosi. La Mav ekologišką BB veido kremą išbandymui atsiuntė BioEco.lt  (ačiū!). Kadangi dar nesu atradusi tokio BB kremo kuris tiktų mano odai (visi iki šiol naudoti kažkodėl išsausindavo odą), ekologišką šio tipo kremo variantą buvo išmėginti tikrai smalsu. 
Pirmąjį kartą jį mėginau kaip ir visus kitus BB kremus –  prie daugelio iš jų rašoma, kad jis veikia ir drėkinamai, o mano oda nėra labai jau sausa, tai pamaniau kad gal nereikalingas drėkinimas kremas prieš jį, ir tai buvo didelė klaida. Gaminys gana sausas, tamsokos spalvos (mano oda laaaabai balta), greitai geriasi ir sunkiai tepasi. Tokį efektą gavau mėgindama gaminį ant nesudrėkintos odos. Buvau pikta, nesupratau kam reikalinga tokia nesąmonė, ir ėjau vėl plautis veido.
Antrąjį kartą mėginau jau šiek tiek sudrėkinusi veido odą, tai kremas tepėsi jau lengviau, tačiau vistiek atrodė per daug tamsus ir galiausiai nesupratau kam jis reikalingas (tuo kartu oda buvo sudirgusi nuo vėjo ir su šiek tiek spuogelių), nes visgi norėjosi ne tik spalvos, bet ir maskavimo. 
Šiandien buvau nusprendusi nesidažyti visiškai ir sėdėti namie, bet einama pro veidrodį negalėjau į save žiūrėti (nepasidažiusi akių ir su tokia balta oda, paraudimais ir tamsiais paakių ratilais atrodau kaip nuvargęs berniukas, garbės žodis), tai pamaniau kodėl nesuteikus dar vieno šanso šiam kremui. Oda nuo pat ryto buvo gerai sudrėkinta, todėl palepinau ją dar keliais Kiehl’s stangrinamojo koncentrato lašais ir BB kremą tepiau po labai mažai, atsargiai paskirstydama ir negalėjau atsistebėti kaip jis šį kartą pagražino odos išvaizdą. Užmaskavo paraudimus ir suteikė sveikai rusvos odos išvaizdą. Žinoma, tamsius ratilus po akimis teko užmaskuoti atskirai, bet galutinis vaizdas man patiko – natūraliai atrodanti ir neapsunkinta makiažo pagrindu oda. Vis gi, kažkur eidama rinkčiausi pilną makiažą su stipriu maskavimu, tačiau mėgstančioms natūralesnį įvaizdį ši priemonė galėtų tapti kasdieniu palydovu 🙂