Fab Brows antakių šešėlius gavau išmėginimui iš TopBeauty.lt parduotuvės (kokia ten daugybė įvairiausios kosmetikos,wow). Kartu su šiuo gaminiu gavau ir LilyLolo antakių šepetėlį – geriausias šepetėlis kokį teko naudoti. Kitos pusės blakstienoms galėtų ir nebūti, būtų gražesnis ir patogesnis šepetėlis, bet antakių pusė tiesiog super patogi – smulki ir puikiai atliekanti savo darbą.  
Antakių pakuotė man patiko dėl savo spalvos, tačiau laaaabai nepatiko dėl visiškai nepateisinamo jos dydžio. KAM reikalinga tokia didelė dėžė, kai pačių šešėlių taip nedaug. Na taip, įdėti šepetėliui, bet jo galėtų ir nebūti išvis, geriau jau kompaktiškesnė pakuotė. Vien dėl šios priežasties šio gaminio tikrai niekur nesivežiosiu. Taip pat visiškai nesupratau pridėtų antakių formų (buvo tokios permatomos plastikinės plokštelės su iškirptomis įvairiomis antakių formomis) – ką su jomis reikėtų daryti? O jeigu šnekant ne apie paviršutiniškus dalykus – patys šešėliai puikūs ir tikrai gerai laikosi visą dieną. 
Taigi, jeigu neplanuojate nešiotis antakių šešėlių rankinėje su kita kosmetika (nebent su savimi kasdien tampotės atskirą lagaminą kosmetikai), tikrai rekomenduoju išmėginti 🙂