JUVENA JUVELIA® NUTRI-RESTORE Stangrinamasis veido serumas – „Atkuriamasis veido serumas padeda odai susigrąžinti prarastą elastingumą ir įveikti senėjimo požymius. Išskirtinės JUVENA technologijos ir veiksmingų ekstraktų derinys skatina pavargusios odos regeneraciją. Oda atgauna skaistumą, tampa akivaizdžiai lygesnė, gyvybingesnė ir stangresnė – atrodo lyg sukurta iš naujo”. Taip šio gaminio poveikį pristato gamintojas, ir su tuo didžiąja dalimi tikrai galiu sutikti. Mano oda tikrai tapo skaistesnė, susilygino odos spalva ir atsistatė drėgmės lygis. Dėl stangrumo daug pasakyti negalėčiau, nes su tuo susijusių pasikeitimų odoje tikrai nepastebėjau. Dar vienas malonus pliusas gaminiui – toks šilkinis (kitaip nežinau kaip pavadinti) kvapas – visiškai neįkyrus, bet labai malonus.

 

 

JUVENA JUVELIA® NUTRI-RESTORE Stangrinamasis veido kremas – Aprašymas, kurį pateikia gamintojas beveik toks pats kaip ir serumo, nes realiai, jie vienas kitą papildo, ir naudojant kartu tiesiog sukuria stipresnį poveikį. Kremas labai malonios tekstūros – toks skalsus, bet ne per riebus, ir labai maloniai tepasi ant serumo. Greitai susigeria, bet vistiek palieka tokį drėgmės pojūtį, ir makiažo pagrindas pasiskirsto itin glotniai ir gražiai.

Tikriausiai kyla vienas klausimas – ar produktai verti kainos? Jeigu atvirai, tai tikrai nesuprantu, kaip kosmetika gali taip brangiai kainuoti. Galbūt tas požiūris būtų šiek tiek kitoks, jeigu mano pajamos būtų daug didesnės. Tada gal galėčiau pasakyti, kad čia yra normali kaina kaip už gerą kremą ir gerą serumą, nes jie tikrai yra labai geri ir vieni geriausių kokius tik esu mėginusi. Kol kas kaina man tikrai nesuvokiama, ir jeigu nebūčiau gavusi šių produktų dovanų, tikrai nebūčiau galėjusi sau jų leisti. Jeigu jums kainos atrodo lygiai tokios pačios neįkandamos, tai būnant Kristianoje (arba Kosmadoje), jūsų vietoje paprašyčiau bent jau mėginukų, kad pabandyti ir pamatyti, kaip atrodo tikrai geros drėkinančios priemonės – o gal paskui atsiras didelis noras šioms priemonėms sutaupyti?:)

 


 
Gaminių sudėtį komentuoja kosmetologė Žemyna Kundrotaitė : 
Atidžiai peržvelgus kosmetikos produktų cheminę sudėtį, galime sutikti daugybę ingridientų, kurie skirti odos drėkinimui. Šie ingridientai užima didžiausią dalį produktų sudėtyje. Tačiau, šie drėkinimui ir odos minkštinimui skirti ingridientai nėra ypatingi ar išskirtiniai, jie sutinkami ir paprastų kosmetikos produktų sudėtyje, juolab, kad šios kosmetikos kompanijos produktai – gan brangūs. Puiku, kad produktų sudėtyje yra peptidų, kurie atsakingi už mimikos raukšlelių formavimosi mažinimą. Tačiau, ir jų galėtų būti daugiau, kad pajaustume tikrą naudą. Taip pat, produktų sudėtyje galime rasti ir poras kemšančių medžiagų.
Ant produkto pakuotės paryškintos nuorodos ,,Anti – aging“ įspėja, kad serumas bei kremas padės kovoti su senėjimo procesais. Tačiau, pagrindiniai ingridientai – tik palaikyti drėgmei.

Apibendrinant, šie produktai tikrai gerai sudrėkins ir suminkštins odą, ji turėtų tapti švelnesnė bei glotnesnė, turėtų jaustis odos komforto pojūtis sausos odos savininkėms. Tačiau, moterims, turinčioms mišrią odą, su besikemšančiomis poromis – nepatiks, nes gali papildomai kimšti poras, iššaukti spuogelių formavimąsi.