Hey lovelies! I had a wonderful time this Friday, met with the most lovely blogger friends, girls you are amazing! :* We attended „Designer Night Shopping SS12” event, had a beauty lesson and so much photo shooting 🙂 I put together this outfit around my new lovely studded bag, thanks to OASAP.COM,  I love it, it’s the first i have something this edgy and gorgeous :)) what do you think of it??
————————————————————————————————————————————————–
Sveikučiai! Dar tik vėlyva šeštadienio popietė, bet jau galiu pasakyt kad šitas savaitgalis laaabai puikus :)) Penktadienį Susitikau su brangiosiom Toma ir Kotryna, prisijungė ir mūsų gražuolė šviesiaplaukė Ugnė, nepatyngėjo atvykti iš Kauno, tikiuosi nepasigailėjo 🙂 Visos buvom nuvykusios į Designer Night Shopping SS12,  gaila neturėjau atliekamo tūkstantuko, bučiau nugriebus Dailidėnaitės liemenę ir dar tokį vieną švarkiuką asimetrinio kirpimo, nu nuostabūs kūriniai 🙂 Turėjom ir Mary Kay makiažo pamokas 🙂 Praleidome puikų laiką, jūs merginos, nuostabios:*
Visą aprangą dėliojau aplink mano paskutiniu metu mylimiausią daiktą spintoje – OASAP.COM rankinę. Pirmą kartą turiu kažką tokio stiliaus, bet manau mylėsiu ją ir saugosiu 🙂 Ir čia net nemažas fotikas telpa, ir dar vietos lieka, žodžiu super pirkinys 🙂 Kaip ji jums?:)

I was wearing :
Bag – Oasap.com
Shoes – Bronx
Skirt – Zara
Sweater – Mago
Jacket – Stradivarius
Necklace – H&M