Kas gali būti patogiau? Įšoki į tampres, apsirengi kokį ilgą džemperį ar palaidinę, dengiančią užpakalį, ir vuolia! Turbūt visos mamos man pritars 🙂 Ir šneku apie tampres, o ne labai storas pėdkelnes (kai kurios mergaitės vis dar sumaišo šiuos du dalykus, o vaizdas gatvėje būna labai liūdnas). Namuose, žinoma, gali rengtis visiškai bet kaip, bet gatvėje tampių derinys turėtų (bent jau man taip norisi) būti kažkuo įdomesnis – ar tai spalvomis ir raštais, arba medžiagomis. 
Šiam deriniui pasirinkau aksomines tampres – ir patogu, ir šilta ir dar užsidėjau varnelę ties vienu punktu  karščiausių rudens tendencijų sąraše – aksomu. Tokias tampres  įsivaizduoju nerealiai atrodančias prie mėgstamos tunikos ar paprastos džinsinės suknelės ar prie kitos mėgstamos suknelės (tiesaus silueto). Šaltesnėmis dienomis šis drabužis gali drąsiai pakeisti įprastas pėdkelnes ir taip padaryti derinį daug įdomesniu. 
Dabar ir jūs galite tokias (ar kitos spalvos) aksomines tampres turėti savo spintoje! DALYKAI  facebook puslapyje šiuo metu vyksta konkursas, kur galima jas laimėti sau ir savo draugei. Spauskite ant nuorodos, ir rasite visas sąlygas. Kokybė puiki – jums tikrai jų reikia! 

 

Tamprės – DALYKAI  (Etsy)| Batai – Otre (Danija) | Rankinė – Zara | Megztinis – H&M | Palaidinė – Lindex | Laikrodis, apyrankė – Mados Prieskoniai