Kartas nuo karto sudalyvauju blusturgyje Vilniuje, viena arba su kolegėmis blogerėmis. Niekada nebuvusioms ir nežinančioms apie blusturgį trumpai papasakosiu : šiltuoju sezonu (kai nereikia pūkinės striukės tam, kad išbūtum kelias valandas lauke) jis vyksta mokytojų namų kiemelyje (vasaros terasoje), šaltuoju sezonu – havana social club (jeigu informacija dėl šio punkto pasenusi – informuokite mane). Į jį galima užsiregistruoti blusturgio facebook puslapyje esančiais kontaktais, o parduoti gali viską ko nereikia ir ką sugebėsi atvilkti su savimi. Aš visada vežu parduoti nebenešiojamus drabužius ir aksesuarus, ir dažniausiai stengiuosi laikytis nuostatos, kad jeigu jau atvažiavau „pratuštinti” spintos, tai būtent tai ir darysiu – todėl net nevaikštau aplink ir nežiūriu kas ką parduoda. 
Pastarąjį kartą padariau išimtį ir sugalvojau apsidairyti. Ir ką jūs galvojate? Iš vienos močiutės (kuri turėjo labai nedaug daiktų, bet buvo viską labai protingai ir gražiai sustilizavusi) nusipirkau šį vilnos švarką/paltuką. Juokingiausia tai, kad pabandžiau pasiderėti ir gavau nokautuojantį atsakymą : ” o tu matei kiek dabar tokie Zaroj kainuoja?”. Sumokėjau pinigus ir grįžau prie savo kabyklos su didžiausia šypsena veide. Tai kieta močiūtė pasitaikė. O ir pirkiniu negaliu atsidžiaugti. Ir tik 17 eur 🙂
Toks paltukas puikiai atrodo tiek vienas pats, tiek derinamas su kailiuku vietoj apykaklės, ir šiame derinyje jam leidau tiesiog būti dėmesio centre. Žiūriu į šias nuotraukas, darytas praėjusį sekmadienį, ir negaliu patikėti, kad tai buvo tik prieš tris dienas, o oras pasikeitė taip, kad toks apsirengimas atrodo visiškai neaktualus. Tikiuosi, saulės dar sulauksime, ir auksiniu rudeniu dar galėsime bent truputėlį pasidžiaugti. 

Paltas – blusturgio radinys | Batai – Asos | Džinsai – 2hand | Marškinėliai – H&M | kailiukas – Tally Weijl | Kaklo papuošalas – Aldo | Laikrodis – Triwa | Rankinė – Lindex (sena)