Basutės – Asos (senos) | Kelnės – Lindex | Megztinis – Lindex | Palaidinė – Lindex | Kaklo papuošalas – H&M | Laikrodis – Marc by Marc Jacobs (Mados Prieskoniai) | Rankinė – Zara (sena)
Vietoj įprasto antradienio paskrolonimų įrašo pasidalinsiu naujausiu deriniu. Esant tokiems puikiems orams, visiškai nesinori pačiai skaityti naujienlaiškių, žiūrinėtis kažkokias naujienas internete, todėl ir antradieninis įrašas  pasidaro šiokia tokia našta, o to nenoriu nei aš, nei jūs turbūt, kad nenukentėtų turinio kokybė. Todėl manau tokie įrašai bus, tačiau gal ne kiekvieną antradienį, o kokį kas antrą, bet tikrai bus, jau dabar turiu kelis įdomius dalykėlius išsisaugojusi, kuriuos norėsiu parodyti ir jums. 
O taip apsirengusi buvau NYX renginyje blogerėms ir vlogerėms, kuris vyko berods prieš  daugiau nei savaitę. Pačiame renginyje nuotraukų nepavyko padaryti (na, bent jau tokių, kurias būtų verta rodyti), bet derinį labai norėjau nusifotografuoti. Anksčiau vengdavau ilgų suknelių ar tokio tipo kardiganų, galvodama, kad man, būnant tokiai žemai (164cm), jie visiškai netinka. Tačiau po truputį keičiu nuomonę, ir matau, kad suderinus tinkamai ilgius su kitais drabužiais, siluetą tikrai galima prailginti. Ir šiaip, neatsidžiaugiu šiuo pavyzdžiu – jis turi tokio bohemiško jausmo, bet tuo pačiu ir neįpareigoja jį derinti tik prie „festivalinio” stiliaus drabužių. Todėl ir pasielgiau visiškai kitaip – apsirengiau klasikinio kirpimo kelnes, o kad nebūtų taip griežtai, užsidėjau ilgą palaidinę ir ilgą kaklo papuošalą. Basutes dienos eigoje prakeikiau (teko iš Pylimo gatvės renginio bėgte bėgti į kitą, buvusį Gedimino pr. ), ir iki automobilio vos parėjau, bet bendru derinio vaizdu buvau patenkinta. 

Ačiū Alionai už nuotraukas 🙂