Atkeliavę drabužiai tikrai nenuvylė – itin patogi pasirodė ši tunika (ir seniai jau tokios dairiausi internetinėse parduotuvėse), o plėšytų džinsų modelis pranoko lūkesčius. Gaila, tik kad man atsiųsti džinsai (boyfriend tipo – manau reikės nufilmuoti haul greitu metu ir parodyti kaip atrodo) buvo 36 dydžio, į kuriuos galbūt ir sugebėtų įsisprausti „mažą 38” (jeigu taip galima išsireikšti) nešiojančios merginos, bet aš su savo 38/40 užpakaliu net geriausiu noru į juos netilpau. Bet užtat dabar turiu tikslą – kuo greičiau į juos tilpti!

Mąstau, kad galbūt reikės pažiūrėti ir kitų spalvų tunikas (jų turi būti trys, kaip ir džinsinių marškinių bei džinsų, po tris skirtingus modelius), nes man tai pasirodė kaip super patogus ir stilingas variantas kas dienai. Kartu su šiais džinsiniais drabužiais, parduotuvėse turi pasirodyti ir šaliai bei sportiniai bateliai. Jeigu manote, kad skirtingose šalyse ši kolekcija gali atrodyti kažkaip kitaip, tai Lidl atstovai patikino, kad visos šalys gauna lygiai tuos pačius drabužius – užsako didelį kiekį visam tinklui, todėl ir vieneto kainą klientui gali pasiūlyti itin mažą. O jeigu galvojate, kad bus sudėtinga išsirinkti, kai parduotuvėje nėra matavimosi kabinų, tai naudinga žinoti, kad su pirkimo čekiu per 30 dienų galima grąžinti nepatikusį/netikusį (nenešiotą) drabužį. O pati džinsinė kolekcija parduotuvėse bus nuo kovo 9 dienos!

Taigi, šį kartą džinsinių naujienų tiek, palieku jus su derinio nuotraukomis, ir apačioje, kaip visada – visi derinyje esantys prekiniai ženklai!

 

Džinsinė tunika – Lidl | Paltukas – Blusturgio laimikis | Laikrodis – Daniel Wellington | Apyrankė – Fossil | Skrybėlė – Asos | Batai – Tamaris | Rankinė – Lindex (sena)