Savaitgalį praleidome puikiai – pas uošvius lankomės gana retai, nes kelionė į Telšius netrumpa, o važiuoti vienai dienai nesinori, tai vykstame kai turime daugiau laisvų dienų. Patinka Telšiai, patinka laikas, kurį leidžiame su uošviais, dievinu Telšių Humaną (ten visada randu perliukų už centus), o taip pat ir lokacija miesto tobula – iki pajūrio juokinga valanda kelio. Ištaikėme vieną dieną su vyru nulėkti dviese į Palangą. Prie Baltijos jūros buvau gana seniai (turbūt kai laukiausi Gabrieliaus), todėl šios išvykos labai laukiau. Mano keistas santykis su lietuvišku pajūriu nepasikeitė – 80proc. laiko, kada  ten nuvažiuoju – lyja. Praeitas penktadienis buvo ne išimtis. Pateisinau tik savo blogerišką gyvenimo būdą – nusifotografavau du derinius, pasidariau nuotraukų instagramui, o pasidžiaugti saulės voniomis ir maudynėmis jūroje taip ir nepavyko. Ironiškiausia tai, kad Vilniuje tą dieną buvo apie 30 laipsnių karščio. Na, galbūt kitą kartą pasiseks  geriau. 
Po truputį artėjantis ruduo jaučiasi ne tik lauke, bet ir todėl, kad pagaliau vėl  dažnėja kvietimų į įvairiausius renginius. Kai jų būna labai daug, tada skundžiuosi, jog neįmanoma visur spėti, o per vasarą jų pasiilgstu. Smagu susitikti drauges blogeres, susipažinti su naujais žmonėmis, ir pamatyti ar patirti kažką naujo, kuo galėčiau pasidalinti su jumis. 
Apie patį derinį daug šnekėti nereikia – tokia apranga galėtų tapti kiekvienos merginos vasaros uniforma (džinsus žinoma galima keisti šortais). Patogu, paprasta ir mergaitiška. Tokios palaidinės dažnai gali vizualiai storinti, bet tuo pačiu ir nesimatys kiek tų gardžiai kvepiančių vaflių Basanavičiaus gatvėje suvalgei :))) 
O koks jūsų santykis su lietuvišku pajūriu? Galbūt su orais pasiseka labiau nei man?:)Džinsai – Lindex (seni) | Basutės – Deichmann (išpardavimas, ~13Eur) | Rankinė – Lindex (sena) | Palaidinė – Lindex | Laikrodis – Marc by Marc Jacobs , apyrankė – Fossil (Mados Prieskoniai)