Pirmasis atradimas turbūt būtų sveikesnė mityba – sėkmingai atsisakiau savo potraukio valgyti nesveiką maistą, užkandžiauti, persivalgyti, prisikimšti cukraus ir čipsų. Reikės savaitgalį pasimatuoti apimtis, išsimatuoti spintos turinį ir sukelti didžiąją dalį drabužių į vinted – nieko neatidėsiu „tam laikui kai vėl sustorėsiu”, nes sustorėti neplanuoju, taigi ir šitų per didelių drabužių man nebereikės 🙂

Jaučiu kad pradedu mylėti save vis labiau, ir tuo pačiu kyla noras tobulinti save ne tik išoriškai, bet ir viduje. Turint vaiką, darbą, hobį ir didelius namus sudėtinga surasti laiko savišvietai, bet pastaruoju metu man to taip norisi! Žmonės soc.medijoje jau seniai mini tokį dalyką kaip „podcast’ai”, o aš štai atrandu juos tik  dabar. Klausau jų per Spotify programėlę važiuojant į darbą ir atgal, o temos įvairiausios ir tokios įkvėpiančios! Apie motyvaciją, apie meilę sau, apie tai kaip pasidaryti darbus greičiau, kaip planuoti dieną, kaip išlikti pozityviam ir panašiai. Turbūt reikės padaryti atskirą įrašą bloge kai atrasiu daugiau nei porą mėgstamų kanalų, kuriuos klausau. O jūs ar klausote? Rekomendacijų labai laukiu!

Na, ir šiek tiek apie derinį reikia pakalbėti, nes man labai patinka rezultatas – nuotraukų spalvos, kokybė, šviesa, na ir pats derinys labai prie širdies ir aktualus – žiema, deja, niekur nesitraukia dar. Mano paltas iš Natural You – jaukus, nestoras, bet turintis pakankamai šilumos (sudėtis wow! 40% mohera, 40% alpaka, 20% vilna). Prie palto priderinau savo naują MK rankinę, Fendi akinius iš optometrijos centro bei jaukiausią turimą megztuką iš Lindex kartu su vintažiniu sijonu (kurį reikės tuoj dėti į vinted – vos laikosi!). Jauku, šilta, stilinga – beveik kasdienė uniforma. Ką manote jūs?:)