1. Šis patarimas galioja visoms spalvoms ir raštams, ir net nebūtinai kelnės, visiems drabužiams bendra – jeigu spalvos per daug – uždenkite papildomu sluoksniu, kaip kad aš šiame derinyje pasirinkau jaukų vilnos megztuką / paltuką iš Natural You. Spalva derinyje vistiek išlieka, ir ji vistiek groja pagrindiniu smuiku, tačiau ji prigesinta, nuslopinta, ir jos jau ne tiek daug;
  2. Atkreipkite dėmesį į tai, kokias spalvas imate į kompaniją. Prie tų pačių ryškiai raudonų kelnių apsivilkus šviesią palaidinę atrodysite daug ryškiau nei pasirinkus kokią tamsiai mėlyną, tamsiai žalią, rudą  ar violetinę palaidinę / švarką / megztinį. Norint nugesinti drabužio spalvą, reikėtų rinktis tamsesnį, derančios spalvos drabužį, bet tuo pačiu vengti super tamsaus ir kontrastingo, kaip kad juoda, kuri vėl gi, išryškins raudoną  toną.
  3. Raudonas kelnes naudokite kaip pagrindinį „draugą” raudonoms lūpoms ir sukurkite „prancūzaitės” įvaizdį. Ir visai nebūtina dėtis beretės (nors ji labai populiari šiuo metu!) ir dryžuotos palaidinės viršuje. Pakaks ir kokios neutralios spalvos lengvai plevėsuojančios palaidinės, klasikinių batelių arba balerinų, bei valiūkiškai pašiauštų plaukų. Prancūzaitės įvaizdžiu tai vadinti labai jau „standartiška” ir sakyčiau net kostiumiška (ar yra toks žodis..?), bet taip pavadinau kad suprastumėte ką turiu mintyje – toks įvaizdis vistiek labai dailus. Tikrąjį prancūzės įvaizdį įvaldysite jeigu atrodysite super stilingai, bet atrodys kad į tai neįdėjote per daug pastangų ir galvojimo, angliškai yra vienas labai tikslus žodis, nusakantis viską – Effortless.
  4. Raudona spalva puikiai dera ne tik su balta ar juoda . Ji gali puikiai žiūrėtis su mėlynais, violetiniais, rožiniais atspalviais. Jeigu pritrūksta fantazijos, visada galima pintereste parašyti, pvz „red color palette” ir gausite tiek įkvėpimo!
  5. Skirtingi siluetai – skirtingi įvaizdžiai! Super plačios raudonos kelnės nuostabiai atrodys šventėje, o „skinny” džinsai prie oversized megztuko ir sportinių batelių – vėsiam vasaros vakarui. Taigi neverta bijoti ne tik spalvos, bet ir įvairių siluetų. Bent jau pasimatuokite kažką parduotuvėje – ši spalva tikrai pakelia nuotaiką!

Jeigu tokio tipo įrašai atrodo įdomūs ir naudingi – lauksiu komentarų ir paruošiu tokių dažniau! 🙂