Daug kas burnoja ir nesupranta A.Wango sėkmės, piktai burnoja, jog jo kuriami drabužiai tampa tokiais dievinamais vien dėl geros reklamos tarp blogerių ir fashionistų, ir ką jis besukurtų tai tampa tiesiog hitu tik todėl jog tai JO darbai. Aš nesutinku su tokia pozicija (na, bent jau norečiau tikėti, jog nesu paslapčia užvaldyti reklaminių kerų ). Dievinu Wango kūrybą vien dėl jo pastovaus atpažįstamo braižo, dėl to laisvo niujorkietės įvaizdžio, dėl įdomių formų ir tekstūrų sprendimų, tačiau visad nešiojamų drabužių.

 

Dievinu šią kolekciją dėl tokio sports luxury įvaizdžio. Čia radau viską ko dabar norėčiau spintoje : leopardinio printo interpretacijos paltą, sportinio tipo smėlines kelnes, mano taip mylimus A linijos sijonukus,  daug ryškios raudonos apdarų. 

 

Visdar paperka įvairaus tipo langučiai ir chaki žalia spalva. Tokią kolekciją galėtų dėvėti bet kokio amžiaus moteris ir atrodytų tinkamai. Pirmi du look’ai mano favoritai.
O jūs ar stebite madų savaičių naujienas? Ar semiatės įkvėpimo iš to, kas rodoma ant pasaulinių podiumų? Ką manote apie šias kolekcijas?:)