Savaitgali tiek visko įvyko, toks jausmas kad kokią savaitę jau nebuvau darbe 🙂 Savaitgalį turėjau galimybę sudalyvauti „Orlen Lietuva” 33-iose vasaros žaidynėse, kurias kasmet įmonė kartu su pagalbininkais, asociacija gėrnešys,  surengia savo darbuotojams ir jų šeimoms : ežero pakrantė, didelė teritorija, miškelis, daug įvairiausių užsiemimų, žaidimų ir pramogų. Vakare mėgavomės Saulės kliošo muzika, ir negalėjome atsigėrėti Justės Starinskaitės (vokalas) charizma ir neįtikėtinai gražia figūra. Negana to, kad balsą turi tikrai tobulą, išvaizdos dievulis irgi nepagailėjo 🙂
Vakarą vainikavo Sel koncertas. Tikriausiai po šito pasisakymo užsitrauksiu gerbėjų neapykantą – bet tikrai nesuprantu ką ten mėgti? Na taip, garsas, vizualizacijos, atlikimas, viskas taip profesionalu kad net nusivyliau jog nieko negaliu prikišti…bet man tas koncertas nesukėlė absoliučiai jokių emocijų. Na taip, dainas žinau, gal kelios kažkada pasirodė ir nieko, bet turbūt antipatija pačiam pagrindiniam nariui tokia didelė, kad jo kuriama muzika tiesiog nelimpa ir viskas. 
Sekmadienį būdama Telšiuose žinoma negalėjau neišlysti į miestą ir nesudalyvauti žemaičių krikšto jubiliejaus šventėje. Pačios organizacijos net nekomentuosiu – Telšiuose visada viskas vyksta labai sklandžiai ir gražiai, bet eilinį kartą buvau nustebinta žmonių atsidavimo ir tokio susidomėjimo tuo, kas vyksta. Mano gimtojoje Ukmergėje nesusirinktų net trečdalis žmonių.

O ką gero savaitgalį nuveikėte jūs?

Oasap.com – shirt | trousers – new look | bad – oasap.com