IsaDora Faceweel turėtų atsirasti kiekvienos kosmetinėje – ypač jeigu mėgstate keliauti su nedideliu bagažu. Čia rasite makiažo bazę, kuri puikiai paruošia odą makiažo pagrindui arba BB kremui : išlygina odos tekstūrą (bet ne taip, kaip tos silikoninės bazės), drėkina, ir minimaliai sulygina veido atspalvį. Šiaip jeigu nemėgstate makiažo pagrindo – šios bazės ir nedidelio kiekio maskuoklio jums gali netgi pakakti. Taip pat rinkinyje yra kontūravimo priemonė bei bronzantas. Tikrai nepavyks manęs įtikinti, kad lengvam makiažui nereikalingas kontūravimas – jis reikalingas, tik labai švelnus. Svarbiausia yra nemaišyti produktų – su bronzantu taip pat galima kontūruoti, bet tam reikia itin atidžiai atsirinkti atspalvį (kitaip veidas gali atrodyti purvinas). Kontūravimo priemonės visada būna šaltesnės / pilkesnių tonų turinčios rudos spalvos, kuri sukuria tobulą šešėlį skruostikaulių zonoje, padeda vizualiai sumažinti aukštą kaktą, bei “susiaurina” veidą, panaudojus strateginėse vietose. Šviesą atspindintis produktas (“highlighter”) šiame rinkinyje yra labai santūrus ir puikiai tinka dienai. Ir galiausiai, čia rasite skanaus šalto avietinio atspalvio skaistalus – tik nepamirškite skaistalų! Aš vasarą juos buvau pamiršusi, ir štai neseniai atradau iš naujo. Skaistalai yra būtent ta priemonė, kuri veidui suteikia gyvumo.

Pratęsiant skaistalų temą – Isadora Blush Stick kreminiai skaistalai labai patiko tiek atspalviu, tiek tekstūra (kitoje pieštuko pusėje yra patogus šepetėlis, skirtas išsklaidymui). Norint šiek tiek ryškesnių skruostų rinkčiausi pieštuką, ne anksčiau minėtus kompaktinius skaistalus. Svarbiausia pamoka, kurią išmokau su kreminės tekstūros skaistalais – juos reikia naudoti iškart ant kreminėd pudros (gal kažkam ir pavyksta gražiai juos išsklaidyti ant kompaktinės pudros, tik ne man).

Akių makiažą (nuotraukoje) atlikau naudojant Faceweel esančias spalvas – skaistalus, bronzinę pudrą bei šviesą atspindinčią priemonę, o užbaigiau su Hypo Alergenic blakstienų tušu. Pati neturiu jautrių akių – na, bent jau ne tokios jautrios, kad tektų pavargti išsirenkant tinkamą blakstienų tušą. Bet šis tušas tikrai paliko gerą įspūdį. Pakankamai tankina ir ilgina, o daugiau sluoksniuojant nesulimpa ir nepridaro gumuliukų. Duodu didelį pliusą už tai, nes dažnai, jeigu jau reikia kažko specifinio akims, tai tada jau tenka taikstytis su labai silpnu rezultatu.

Ir pabaigai – Lip Booster lūpų blizgesys. Jeigu mane sekat kurį laiką, turbūt jau žinot – lūpų blizgesių aš nemėgstu. Vien dėl to, kad jie dažniausiai būna itin lipnūs, ir man, kaip mėgstančiai vaikščioti palaidais plaukais, tiesiog prilipina plaukus prie lūpų. Šis blizgis beveik nelipnus, turi labai gražų šaltą “nude” atspalvį ir tikrai sukuria putlesnių lūpų vaizdą.

O kokį makiažą rudenį renkatės jūs?