Dar ne visi senesni įrašai sutvarkyti (tiesiog nežinau kaip greituoju būdu sutvarkyti 800 įrašų), bet aš prie to dirbu kas dieną! Kad akiai gražu būtų matyti ne tik naujus įrašus, bet ir panaršyti po archyvus. Dėl keleto techninių priežasčių, pakeičiau ne tik blogo dizainą, bet pasirinkau ir blogger platformą iškeisti į wordpress. Migracija nebuvo itin sklandi, todėl perkelti įrašai reikalauja rankos pridėjimo ir šiokio tokio aptvarkymo. Bet viskas su laiku!

Stengsiuosi kuo logiškiau ir patogiau sutvarkyti įrašų kategorijas (šitą tvarkymą jau pradėjau, bet iki pabaigos dar toloka) , kad lengvai galėtumėte rasti ir skaityti būtent tai, kas jus domina. Taip pat daug dirbu ties žymomis (kurias galite rasti kiekvieno įrašo apačioje prieš komentarus), kad galėtumėte matyti susijusius įrašus ne tik plačiąja prasme (kad prie derinių rodytų derinius), bet kad matytumėte ir tas pačias mados tendencijas, aprangos spalvas, ar dėvimus brandus (kaip pavyzdys, jeigu atsidarėte derinio įrašą, kuriame vyrauja geltona spalva, didelė tikimybė kad šalia matysite rekomenduojamus įrašus, kur esu dar kituose deriniuose dėvėjusi geltoną spalvą, ar tarkime esu rašiusi apie šią tendenciją bendrai, o gal ir dalinausi nuorodomis iš el.parduotuvių su geltonais pirkiniais).

Ačiū Augustei už mano „naują veidą” ir mano brangiajam Gediminui už begaline kantrybę (aš užsakovas priekabus, o dar ir pinigų nemoku :D) ir puikiai atliktą darbą.

Kadangi viską dar tvarkau ir šlifuoju as we speak, tai labai raginu ir pasidalinti kokiais pastebėjimais ar patarimais, kas galėtų būti geriau, patogiau, įdomiau ? Išbandykime naują komentavimą kartu – parašykite ką galvojate! Bučkis!