Žinot, ką tik supratau, kad produktų fotosesijoje nesudalyvo lūpų blizgis! Juokingiausia, kad aš jį dabar visur su savimi nešiojuosi kuprinėje, nes man jis labai patiko, ir taip prilipo, kad net pamiršau jog čia kažkas naujo ir kad reikia nufotografuoti su kitais produktais. Mano išsirinkta spalva buvo 623. Spalvos man pakako kaip blizgiui, o labiausiai papirko kvapas ir tekstūra. Nieko nėra blogiau kaip super lipnus lūpų blizgis, prie kurio klijuojasi plaukai ir šiaip limpa pačios lūpos (mane tokie labai vargina, nesvarbu kaip gerai atrodo), o šis Uoga Uoga variantas visiškai kitoks! Lengvas, gaivus, puikiai drėkinantis ir gražiai nuspalvinantis lūpas. Ir dar natūralių ingrientų – tobulas.

 


Dar išmėginau lūpų ir skruostų dažus su juodųjų serbentų ekstraktu ir akių vokų šešėlius su gintaru. Šie produktai taip pat mane nustebino! Lūpų ir skruostų dažai labai neblogi, bet aš juos daugiau naudosiu tik kaip lūpų dažus, nes tiesiog nemėgstu kreminių skaistalų. Man su jais kažkaip sunku dažytis (gal aš nemokša, sorry), bet va kaip lūpdažis labai puikus! Tik nepatogu tas, kad reikia trauktis teptuką (kas yra nepatogu jeigu skubi, arba tyngi, kaip aš dažniausiai) arba kiši pirštą į indelį ir dažaisi, kas irgi nepatogu ir nehigieniška, o jeigu dar nagai ilgi….oj oj. Bet jeigu šitie lūpų dažai būtų standartinėje pakuotėje – taptų mano vasaros mylimiausiais. Lengva tekstūra, geras drėkinimas ir matinis (dalinai) vaizdas. Ir mano išrinkta spalva tiesiog tobula („švelni”).

Su biriais šešėliais yra toks dalykas – aš tiesiog jų niekada nemėgau. Nu nepatogu :  visur pribyra, jeigu per daug įmerki šepetėlio tai paskui ir visa vonia nusidažo spalvotomis dulkėmis, byra ir ant paakių (jeigu mėgsti pirmiau dažytis veidą nei akis – didelė bėda)…bet aš iš natūralios kosmetikos nesitikėjau tokios pigmentacijos. WOW! Su viena spalva,  žinoma, tobulo akių makiažo nepadarysi (vistiek reikia vienos kažkie šviesesnės perėjimams ir tamsesnės gyliui suteikti), bet šitie šešėliai kažkas tokio. Va net patepliojau (gana riebiai) ant rankos kad matytumėte. O ir su spalva, vėl gi. labai gerai pataikiau. Tobula burgundiška.

 

 

Tikrai nemažai pagyrų susilaukė produktai, apie kuriuos pasakojau iki šio momento. Bet vat apie šį – Dingo Flamingas – neturiu, žinokit, pasakyti nieko gero. Iš tikrųjų, visiškai nesupratau jo esmės (na, ką jis turėtų daryti kaip ir suprantu, bet  kad va bėda, kad nedaro…). Rašo, kad jį reikėtų naudoti tiesiog kaip paprastą drėkinamąjį kremą, nes jis turėtų būti lengvos konsistencijos. Man jis parodė labai jau „sausas” jeigu taip galima išsireikšti. O ir atspalvis nėra toli gražu „lengvas”. Dėl sunkokos konsistencijos dengiasi jis itin sunkiai (jeigu prieš tai gerai nesudrėkinta oda išvis tragedija) ir galiausiai veidas atrodo kaip murzinas. Pas mane vienas šviesesnių atspalvių (662), kuris atrodo labai tamsus, nežinau net ar vasaros pabaigoje tiktų prie mano odos spalvos. Gal kiti atspalviai geresni, reik tikėtis. Apie produkto kvapą net nešneku, kažkaip seniai nebuvau sutikusi gaminio kuris man taip nepatiktų. Šito produkto rekomenduoti tikrai negaliu, deja.

Ir grįžtam prie smagesnių gaidų! Natūrali biri pudra su gintaru man labai tiko ir patiko. Puikiai tinka makiažo pagrindo užtvirtinimui, suteikia lengvo matiškumo, gana ilgai išlieka, neturi jokių įkyrių kvapų. Kas man dar labai patiko – nedidelė pakuotė! kitos birios pudros kažkaip būna baisiai didelio tūrio gigantiškuose induose, o ši nedidukė, tobulai tinkanti vasaros išvykoms 🙂 Labai rekomenduoju!

 

Ir pabaigai kai kas, ką išbandė Gabrielius 😉 Natūralus šampūnas-prausiklis su kokosų aliejumi ir mandarinais vaikams – labai skanaus kvapo, gerai putojantis ir nedirginantis į atopinį dermatitą linkusios vaiko odelės. Ko gi daugiau reikia!