Sirgti niekada nebūna fainai, o ypač kai laukiesi – jokių vaistų, kas palengvintų sveikimą, tik daug daug arbatų, žolelių (ir tų bet kokių negalima) ir tokie ūkiški gydymosi būdai kaip kompresai, skalavimai ir panašiai. Šią savaitę šie procesai tapo mano kasdienybe. 
Guliu sau lovoje ir mąstau, kad šiais metais neaišku kur pavyks iškeliauti, o svajonių tiek daug, neaplankytų šalių dar daugiau. Žinoma, tikrai nemanau, kad būsime ta šeima, kuriai vaikas sugriaus gyvenimą. Išsireiškiau stiprokai, bet pripažinkite, tokių tikrai daug – kuriems, atrodo, vaikas tampa stabdžiu absoliučiai bet kokiai veiklai ir bet kokiam asmeniniam gyvenimui. Geriausių draugų tarpe turime vieną fainą šeimyną, kuri viskam turi puikų atsakymą – požiūrio reikalas. Taigi ir mes stengsimės gyventi būtent taip, kad negeras požiūris ar kitokie savęs suvaržymai netrukdytų džiaugtis gyvenimu. 
Šiandien, būdama jau ketvirtą dieną namie, vis nenustygstu vietoje, rašau bendradarbiams, klausiu kaip sekasi, tikrinu gal kažką naujo atrasiu iš partnerių kelionių pasiūlymų…toks jau  tas turizmo verslas ir pačios kelionės – užkrečiantis reikalas. Ir kaip nustebtumėte sužinoję, su kokio mažumo vaikeliais šeimos keliauja, ir tikrai ne iki Palangos, o net iki Kanarų salų (6 valandos skrydžio jau šis tas) ar dar toliau. Taigi su ta viltimi, jog mes su mažyliu(-e) galėsime jau vasarą ar rudens pradžioje kažkur išvykti paatostogauti, pasidalinsiu keliomis savo svajonių kryptimis atostogoms, kurių dar neteko aplankyti, bet manau kad aktyviam poilsiui jos puikiausiai tiktų, ypač kai vaikas dar mažiukas (pasikabini prie krūtinės ir pirmyn).
1. Zakintos sala | Graikija
Zakintos – trečia pagal dydį Jonijos jūros sala, priklausanti Graikijai. Čia galima rasti nuostabią gamtą, žymiuosius Volimes urvus, Kontrabandininkų įlanką (kurią galima pasiekti tik laivu), įvairiausius miestelius – tiek ramesniam šeimų poilsiui, tiek šėlionių mėgėjams (Laganas kurortas), fantastiškų smėlio paplūdimių. Nežinau kodėl, iš visų Graikijos salų (turbūt turėčiau pažymėti, jog Graikijoje dar nė karto nebuvau), mane ši traukia labiausiai. Nepaaiškinamas noras ją pamatyti atsirado iš karto, kai tik pradėjau dirbti turizme ir pradėjau domėtis daugiau apie kelionių kryptis. Salą patogiai, užsakomaisiais reisais galima pasiekti iš Varšuvos. 
2. Madeira | Portugalija
Amžino pavasario sala Madeira traukia savo neįtikėtinai kalnuotu reljefu bei neapsakoma žaluma. Neįsivaizduojat kiek nemažai klientų, grįžę iš Madeiros, sako, jog po jos nublanko net gi egzotinės kelionės. Aišku, ši sala nepatiks tinginiams – čia vos keli maži pležiukai, būnant viešbutyje patogiau plaukioti baseine nei leistis laiptais ar keltuvais iki vandenyno, o ir vandenynas niekada per daug neįkaista. Sakyčiau, pinigų švaistymas, jeigu norisi tik pabūti viešbutyje ar prie jo ir pasimėgauti all inclusive privalumais. Čia reikia nusiteikti važinėtis, vaikščioti ir tyrinėti. Beje, neseniai pavyko gauti lietuvio, gyvenančio ten jau keletą metų, ir turinčio savo kelionių agentūrą – kontaktus. Šią salą per artimiausius keletą metų tikrai aplankysiu ! Beje, tiesioginiai ją pasiekti, vėl gi, užsakomuoju reisu skrendant iš Varšuvos. 
3. Cinque Terre | Italija
Greitai bus praėję keturi metai, nuo tada, kai teko keliauti po Italiją, Dvi savaitės – tai tik lašas jūroje, palyginus su tuo, kiek dar liko nepamatyta. Pamačiau Pizą, paragavau nerealių picų Neapolyje, pasigrožėjau Kaprio salos vaizdais, vaikštinėjau Romos, Florencijos gatvėmis, užuodžiau Venecijos kvapą, susipažinau su San Marinu, Asyžium, bet jaučiu kad iki to, jog galėčiau pasakyti, jog tikrai aplankiau Italiją – liko pamatyti labai labai daug. Cinque Terre vietovės vaizdai mane pakerėjo naršant vienos mėgstamos blogerės instagram – tos spalvos, tie gražūs namukai išsidėstę kalnų šlaituose, nuostabi įlanka..sunku patikėti kad tikrai yra tokių įkvepiančių vietų ! Nusigauti iš Lietuvos tiesiai ten nėra taip jau paprasta kaip į anksčiau minėtas kryptis, čia jau reikia pasirinkti į kurį Italijos oro uostą patogiau skristi, ir paskui jau nuomotis automobilį ar rinktis vietinį transportą. Na, tikslaus maršruto dar nesu sugalvojusi, o tuo tarpu gal atsiras kažkas jau buvo ir pasidalins patarimais kaip ten nuvykti?:)
O kur planuojate / svajojate šiais metais nuvykti jūs? 🙂