Praėjusio ketvirtadienio laukiau jau gerą savaitę – Michael Kors parduotuvė svetingai priėmė būrį žmonių su šampanu, dovanomis ir žinoma, nauja kolekcija. Renginio laukiau, nes jis buvo pirmasis Michael Kors renginys (arba pirmasis, į kurį buvau pakviesta, jeigu nepamenu kad daugiau buvo:) ), buvo labai smalsu kaip viskas atrodys, taip pat ir dėl to, kad labai norėjau prasiblaškyti, pasižmonėti, ir žinoma, gražiai pasidažyti (ačiū už pagalbą šiuo klausimu Alionai) ir įšokti į aukštakulnius. 
Aprangą pasirinkau gana paprastą, tačiau man labai patiko, nes jaučiausi tokia mergaitiška ir romantiška. Apnuoginti pečiai mano nauja manija, todėl stengiuosi dar tuo pasidžiaugti, kol nereikia slėptis po paltais (o vasara tikrai kėsinasi baigtis čia ir dabar). Šią palaidinę dar galima nučiupti Lindex parduotuvėje – turbūt ne viena jūsų planuoja vasarą užbaigti arba rudenį pasitikti kažkur kelionėje, kur vasara tikrai greitai nesibaigs. Pati patyliukais pasvajoju apie kokią nors kelionę, tačiau svajones apie žydrą vandenyną pakeičia naujo virtuvinio komplekto projektas galvoje – ech tas naujakurių gyvenimas:)
Jus palieku su savo derinio ir Michael Kors kolekcijos perliukų nuotraukomis. Pasidalinkite įspūdžiais : ar esate kažką įsigiję Michael Kors parduotuvėje? Ar likote patenkintos kainos ir kokybės santykiu?

Batai – Deichman (panašūs čia ir čią) | Sijonas – Reserved  (panašus)| Palaidinė – Lindex | Rankinė – Zara | Laikrodis – Michael Kors

Naujos kolekcijos grožybės Michael Kors parduotuvėje (PC Europa) :
Šį laikrodį galima įsigyti ir internetu

Nuotraukos mano