Penktadieniiiis! Penktadienio rytai kažkokie kitokie, kartais būna labai sunkūs, o kartais, taip kaip ir šiandien, tokie smagūs ir pakylėti 🙂 Gal dėl nusimatančio smagaus savaitgalio, nes teks dalyvauti visus metus laukiamame, 3 metus iš eilės vyksiančiame, gyvos muzikos festivalyje „Aš toks vienas” Telšiuose 🙂 Vėl Germanto ežero pakrantė, vėl jaukūs pagulinėjimai ant žolytės, daug nerealiai gražių žmonių (ypač gražios Telšių merginos, net protu nesuvokiama, kaip lėlytės!) ir puiki kompanija 🙂 Apie šį renginį pasakojau ir pernai.
O šiandien dalinuosi keliomis nuotraukomis iš vakarykščio blogerių meeto, buvo labai smagu, merginos! Ačiū už puikią kompaniją Ievai, Darijai, Neretai ir Ievai :)) Žiauriai keistas jausmas, kai sutinki gyvenime realiai niekad nematytą žmogų, bet atrodo kad jau esate pažįstami, ech tas bloginimas:)
o kokie jūsų savaitgalio planai?:)
Hey guys! I just love Fridays, they are so different..sometimes so great, giving a happy feeling from the early morning, sometimes not. I feel excited today because it seems to be a very good weekend. I will tell you about everything, you can remember the same event i attended last year :))

Here are some photos from yesterday’s blogger meet. Girls, that whas great! Thank you IevaDarijaNeretai and Ieva for a lovely evening :))

what are your plans for the weekend?:)

Skirt – OASAP..COM | Necklace – OASAP.COM | Vest – zara | sandals – Lorenzo | Shirt – asos.com