Maybelline atsiuntė man šiuos keturis makiažo pagrindus ir paprašė visus išbandžius pasidalinti įspūdžiais. Nesu makiažo specialistė, bet makiažo pagrindų esu išbandžiusi tikrai jau nemažai ir savo reikalavimus šiems gaminiams jau seniai esu nustačiusi : geras maskavimas, švelni tekstūra ir lengvas drėkinimas. Kiekvieną iš šių priemonių išmėginau ant savęs, stengiausi išbūti visą dieną ir dabar galiu pasidalinti savo įspūdžiais. 

Maybelline Affinitone makiažo pagrindą bandžiau pirmiausia. Net nežinau kodėl, galbūt labiausiai patiko pakuotė:) Ir šiaip, niekada nebuvau į jį atkreipusi dėmesio parduotuvėje, ir reklamų kažkaip neteko pastebėti. Tekstūra pasirodė tikrai lengva (aišku ne tokia kaip mano pamėgtos Pupa Like a Doll pudros), maskavimas itin geras nesukuriant kaukės įspūdžio ir oda atrodė tikrai gerai sudrėkinta ir net natūraliai švytinti. Šią priemonę tikrai įsigyčiau. 
 Maybelline Better Skin makiažo pagrindą turėjau jau seniai ir tikrai jį naudojau ne vieną dieną. Maskavimas tikrai geras, bet deja, nepavyksta išvengti kaukės efekto – ant veido tikrai matosi, kad tepei pudros. Gaminio kvapas labai patiko, taip pat didelis pliusas yra nemaža apsauga nuo saulės. Gaminys nėra blogas, bet tikrai yra daug geresnių. 

Šioji man visai patiko, tiek savo lengvumu, tiek neblogu maskavimu. Tekstūra labai švelni ir lengvai pasidengia ant odos. Labai patiko šis „ivory” atspalvis – labai gaivai žiūrėjosi ant mano itin šviesios ir net papilkėjusios odos ! 

BB kremai man iš esmės nelabai tinka. Vieni jų sausina odą, kiti pasirodo per riebūs. Šis kremas man nepatiko labiausiai dėl konsistencijos ir dėl to, kad labai greitai gėrėsi į odą net nespėjus gerai išsklaidyti, sukūrė tokį sausumo pojūtį. Nepaisant to, suteikė neblogą, lengvą maskavimą ir natūralią išvaizdą. 
Taigi, pagal įspūdžius, kuriuos teko patirti naudojant šias priemones, galėčiau jas sudėlioti taip (nuo labiausiai patikusios iki mažiausiai) : 
1. Affinitone 2. Dream Satin Liquid 3. Superstay Better Skin 4. Dream Fresh BB
Ar mėginote ką nors iš šių priemonių? Pasidalinkite įspūdžiais