Praėjęs savaitgalis buvo nerealus! Tikras išbandymas kojytėms ir mažajam pilvuko gyventojui, besispardančiam visą dieną. Aplankėme seniai lankytą Palangos pajūrį, Olando kepurę, vaikščiojome visą dieną. Net užmigti buvo sunku su tiek daug gerų emocijų ir įspūdžių galvoje. 
Aktyviam poilsiui pasirinkau naująją Lindex suknelę kurią tiesiog įsimylėjau! Tas raštas toks gyvas ir toks žaismingas, nesinori net jos nusiimti. Nėštumo metu Lindex parduotuvėje randu ne vieną suknelę, kurios gerai apgalvotas modelis ir maloni medžiaga puikiai tinka mano didėjančiam pilvukui. Tokias sukneles galėsiu nešioti  ir po nėštumo – štai kur yra protingos investicijos. Daug kas rašote žinutės mano Feisbuke ir teiraujatės kokiose parduotuvėse nėštumo metu apsipirkinėju, ir stebitės  ar tikrai neieškau nėštukių skyrių, tai patvirtinsiu dar kartelį, ką jau ne kartą esu minėjusi  – neštukių skyriaus specialiai esu ieškojusi tik tam, kad nusipirkčiau džinsus su pridėtine medžiaga pilvo srityje, visa kita – paprasti drabužiai. Jeigu turite klausimų, nuomonių, ar norite patarimų – rašykite komentarus, stengsiuosi į visus atsakyti ! 
Tikiuosi naujos savaitės planai sudėlioti, nėštukėms puikiai sekasi ruoštis mažylių atėjimui, ir darbo dieną pradėsite puikiomis nuotaikomis !
Daugiau kasdienių nėštumo ir ne tik akimirkų galite rasti mano instagram paskyroje @kurmanoraktai 😉
32 weeks of pregnacy, wearing : Dress – Lindex | Shoes – Lorenzo | Bag – Zara | Cardigan – H&M | Watch – Triwa