Rimtuolė :))
Didelis AČIŪ už nuotraukas Ievai I.VO photography

floral trousers- h&m | shoes – 2hand | Clutch – Oasap | Necklace – Oasap | shirt- cos | watch – MK inspired


Kadangi esu baisiai užsikasusi darbais, o rašyti apie praėjusią Mados Infekciją mėnesį po renginio nesinori (nes tai būtų tas pats kas visai nerašyti, juk pasenusios naujienos nebereikalingos?), tai greitai ir trumpai papasakosiu apie antrosios dienos įspūdžius. Buvo kas patiko, kas nelabai, bet didžiausią emociją ir įspūdį sukėlė Sandros Straukaitės pasirodymas.
Sandra Straukaitė SS2013 – mano bendravardė tikrai moka šokiruoti, stebinti ir palikti visus be žado. Visiškai stiliumi ar mada nekvepiančius dalykus pritaikyti taip, jog jie suskamba visai kitokia gaida. Taip taip, jau turbūt girdėjot apie pasirodymą lydėjusį baisiai populiarų gabaliuką Gangam Style, kurio niekaip negalėtum įsivaizduoti tokiame kontekste. Stebėti kolekciją buvo labai smagu, viskas atrodė taip šviežia, gerai apgalvota ir su saikinga ironijos apraiška. Šypsena iš veido nedingo dar ilgai.
Atsimenu kad kažkurioj kolekcijoj baisiai patiko vienas sijonas, ir dar keli drabužėliai, bet dabar nerandu kokybiškų nuotraukų, tai pasidalinsiu kokiame kitame įraše:)
Kokius įspūdžius jums paliko antroji diena?