O šnekant apie pačius Colorista dažus, tai dar nesu jų visų išmėginusi. Pati mėginau tik purškiamus vienadienius dažus (mėlyną spalvą), bet mačiau, kaip merginos testavo nuplaunamus dažus, ir ant draugės išmėginau Balayage dažus, tai atsiliepimą šiokį tokį palikti jau jums galiu. Galbūt šiandien pabandysiu sruogelėmis nusidažyti nuplaunama oranžine spalva, bet nežinau ar bus laiko ir išvis, kaip tas procesas pavyks pačiai, nes niekada nesu sau dažiusi plaukų pati (net gi nuplaunamais balzamais). Taigi jeigu vis gi šitas procesas įvyks, įspūdžiais pasidalinsiu instagram stories (jeigu manęs dar nesekate instagram – pirmyn! Vakar peržengiau 4000 sekėjų ribą, valiooo).
Taigi, pakalbam apie dažus plačiau. Ši plaukų marginimo mada, įvairiausiomis pastelinėmis ir ne tik spalvomis, mane labai džiugina ir kažkaip prisiminimais nukelia į vaikystę, kai plaukus sruogelėmis dažydavome tampomu popieriumi (kas pamena šituos bajerius, ar čia aš viena tokia sena???:) ), ir geriausiai gaudavo tik raudoni ir rožiniai atspalviai. Dabar norint pakvailioti, ir po pirmojo plovimo pamiršti tą pakvailiojimą, galima rinktis purškiamus dažus. Šiaip idėja labai faina, spalvų pasirinkimas labai didelis (video matysite koooks didelis), ir rezultatas gaunamas akimirksniu. Didelė problema tik ta, kad jie baisiai tepa : drabužius, rankas, kaklą. Na, turbūt būtų naivu tikėtis, kad dažai, kurie nusiplauna po vieno plovimo, galėtų būti ir visiškai netepantys? Bet kaip ten bebūtų, manau kad tai reikėtų turėti mintyje – jeigu jau planuojate panaudoti juos kokiam vakarėliui, tai stenkites nesirengti šviesaus topo ir nepapulkite po lietumi:)

Colorista Washout – palaipsniui išsiplaunantys plaukų dažai. Gali laikytis 2-15 plovimų, priklauso nuo to, kokią spalvą pasirinkote ir kokia savų plaukų spalva ir būklė. Tamsiausių spalvų šviesiaplaukėms naudoti nerekomenduoja, nes gali iki galo ir neišsiplauti. Gamintojai sako, kad dažai be amoniako, bet kažkokios kitos medžiagos vistiek yra, nes kvapas tikrai gana stiprus jų.

COLORISTA PAINT – Ilgalaikiai plaukų dažai. Iš viso 9 atspalviai, pridėtas kažkoks specialus teptukas, kuris turėtų palengvinti dažymo procesą. Dar neišmėginau, bet kai mano dabartinis dažymas labiau nubluks, būtinai išmėginsiu copper blond spalvą – labai intriguoja! Galbūt tobulai tiks šiltajam sezonui? Tikėkimes
Dar yra Balayage, Ombre ir šviesinantys plaukų dažai, kuriuos galima panaudoti prieš bandant galva nusispalvinti, tarkim, pastelinėmis spalvomis. Ant draugės (labas, Rūta!) išmėginau Balayage dažus. Jos plaukai natūraliai tamsiai rudi, ir ji dar juos kartais padažo, norėdama išgauti sodresnį atspalvį, tai net nežinojau, kaip gi čia gausis tas Balayage. Mūsų didžiam nustebimui gavosi labai neblogai. Aš, aišku, būdama visiškai neprofesionalė plaukų dažyme, stengiausi neperlenkti lazdos ir padaryti viską kuo kukliau ir mažiau pastebimai (jeigu nepavyktų, bent nebūtų in your face baisu:) ). Pakuotėje buvo pridėtos tokios įdomios šukytės, kurių pagalba visas dažymas sruogelėmis tikrai nepasirodė sudėtingas.Galima dar ir įsigyti šampūnus, kurie padės greičiau išplauti tuos nuplaunamus plaukų dažus.
Žodiu, jeigu norite sužinoti daugiau apie Colorista liniją, ar spalvų gamą, apsilankykite L’Oreal puslapyje, ten yra daug informacijos.


O štai ir mano dienos Rygoje vlogas!